Onze vakantiewoning op de boerderij is meer dan alleen overnachten.
Wij bieden U een royale eigen woning bij ons op de boerderij.
De vakantiewoning heeft een eigen woonkamer en volledig ingerichte keuken, badkamer met ligbad en douche, de woning heeft 2 slaapkamers, een grote kamer met een tweepersoonsbed met hele fijne matrassen en er staat ook nog een ledikantje en we hebben nog een kleine slaapkamer met een stapelbed.
kortom een eigen huisje op het platteland, met volledige privacy.
Heerlijk rustig in het buitengebied van Asten aan een doodlopende weg kun je genieten van het prachtige boerenlandschap, de vogeltjes zingen en de kikkers kwaken in de sloot of je spot in het weiland een ree.
Tevens ervaar je het hedendaagse boerenleven op ons melkveebedrijf met koeien en kalfjes.
In de omgeving kun je fantastische fietstochten maken of een heerlijke wandeling in het bos of in natuurgebied de grote Peel, wat zeker een aanrader is.
Voorzieningen
- Parkeren (Gratis)
- Terras (algemeen gebruik)
- Optie(s) met privé terras
- Tuin
Opties voor je verblijf
Vakantiewoning op de boerderij
- 50 m²
- Privé badkamer
- Privé terras
- Geheel gelegen op begane grond
- Eigen keuken
- Eigen entree
- Gratis WiFi
Voorzieningen
Algemeen
- Huisdieren niet toegestaan
Internet
- WiFi (gratis)
Activiteiten
- Kanovaren
- Vissen
- Golfen
- Paardrijden
- Fietsen
- Wandelen
Eten & Drinken
- Kinderstoel aanwezig
Diensten & Extra's
- Bagage-opslag
Buiten & Uitzicht
- Tuin
- Terras (algemeen gebruik)
Parkeren
- Parkeren (Gratis)
- Parkeren op eigen terrein
Fietsen
- Afsluitbare fietsenstalling
- Oplaadpunt elektrische fiets
In de accommodatie
- Zitkamer
- Eetkamer
- Keuken (algemeen gebruik)
- TV
- Koelkast
- Kitchenette
- Vaatwasser
- Magnetron
- Koffie- en theefaciliteiten
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Oven
- Kookplaat
Entertainment
- Speelterrein
- Boerderijdieren aanwezig
Overig
- Niet roken in gehele B&B
- Alleen buiten roken
Gesproken talen
- Duits
- Nederlands
- Engels
Voorwaarden
Inchecken
15:00 - 22:00
Uitchecken
07:00 - 11:00
Betaalmethodes
Contant
Overboeking (IBAN)
Kinderen & Extra bedden
Kinderen van alle leeftijden zijn welkom.
Details over kinderen en extra bedden vind je bij de kamerinformatie.