Boutique B&B De Vluchtweg ligt heerlijk centraal naast de vogelrijke polders van Terschelling met het wad en de duinen op loop afstand . Een unieke plek met zes kamers waar u wordt verwend met een luxe inrichting en goede Nilson bedden met fijn linnengoed. Een plek met veel privacy rust en comfort . Wij genieten elke dag weer va deze omgeving en delen dat graag met u . Onze kamers zijn vernoemd naar vogels die u op het eiland aan kunt treffen. Iedere kamer heeft zijn eigen sfeer. met een luxe ba...dkamer met heerlijke inloop douche en een aantal ook met bad . Het ontbijt wordt geserveerd in de sfeervolle ontbijtruimte of bij mooi weer op het bloemrijke terras . We verwarmen met vloerverwarming d.m.v. aardwarmtepomp welke bij heel warm weer gaat koelen . Wie hebben geen gas aansluiting.
Het hele pand en terrein is rookvrij.
Kamer Grutto en Zwaluw in overleg een hond toegestaan.
Boutique B&B De Vluchtweg ligt heerlijk centraal naast de vogelrijke polders van Terschelling met het wad en de duinen op loop afstand . Een unieke pl...ek met zes kamers waar u wordt verwend met een luxe inrichting en goede Nilson bedden met fijn linnengoed. Een plek met veel privacy rust en comfort . Wij genieten elke dag weer va deze omgeving en delen dat graag met u . Onze kamers zijn vernoemd naar vogels die u op het eiland aan kunt treffen. Iedere kamer heeft zijn eigen sfeer. met een luxe badkamer met heerlijke inloop douche en een aantal ook met bad . Het ontbijt wordt geserveerd in de sfeervolle ontbijtruimte of bij mooi weer op het bloemrijke terras . We verwarmen met vloerverwarming d.m.v. aardwarmtepomp welke bij heel warm weer gaat koelen . Wie hebben geen gas aansluiting.
Het hele pand en terrein is rookvrij.
Kamer Grutto en Zwaluw in overleg een hond toegestaan.
Kamerinformatie:
Een zeer ruime kamer op de eerste verdieping aan de oostkant . Strek de benen op de hoekbank na een mooie fiets-of wandeltocht.
Bijplaatsen van extra bed niet mogelijk
Zie onze eigen site voor de annuleringsvoorwaarden
Kamergrootte: 40 m²
Badkamerfaciliteiten: Douche, Bad, Toilet, Wastafel
Kamerfaciliteiten: Niet roken, TV, Zitje, Badjassen, Verwarming, Internet, Koelkast
Kamerimpressie:
Kamerinformatie:
Een comfortabele kamer op de eerste verdieping aan de westkant. Bij deze kamer is het slaapgedeelte deels gescheiden van het zitgedeelte. U heeft een balkon op het zuiden.
Bijplaatsen van extra bed niet mogelijk.
Zie onze eigen site voor de annuleringsvoorwaarden.
Kamergrootte: 40 m²
Badkamerfaciliteiten: Douche, Bad, Toilet, Wastafel
Kamerfaciliteiten: Niet roken, Balkon/terras, TV, Zitje, Badjassen, Verwarming, Internet, Koelkast
Kamerimpressie:
Kamerinformatie:
Een comfortabele ,ruime kamer op de eerste verdieping ,[ niet geschikt voor mensen die slecht ter been zijn ] met een fijne hoekbank ,Deze kamer heeft een inloopdouche en bad. In overleg mag een hond mee daar kamer zwaluw Het bijplaatsen van een extra bed is niet mogelijk.
Zie onze eigen site .
Kamergrootte: 40 m²
Badkamerfaciliteiten: Douche, Bad, Toilet, Wastafel
Kamerfaciliteiten: Niet roken, Eigen entree, TV, Zitje, Badjassen, Verwarming, Internet, Koelkast
Kamerimpressie:
Kamerinformatie:
Een comfortabele ruime kamer op de begane grond aan de westkant met eigen terras op het zuiden.
Met een fijne hoekbank. In overleg mag op deze kamer een hond mee. Bijplaatsen van extra bed is niet mogelijk. Zie onze eigen site voor de annuleringsvoorwaarden.
Kamergrootte: 35 m²
Badkamerfaciliteiten: Douche, Toilet, Wastafel
Kamerfaciliteiten: Begane grond, Niet roken, Eigen entree, Balkon/terras, TV, Zitje, Badjassen, Verwarming, Internet
Kamerimpressie:
Kamerinformatie:
En fijne kamer op de begane grond aan de noordkant. U kunt buiten zitten op het gezamenlijke [ontbijt] terras op het zuiden. Bijplaatsen van extra bed is niet mogelijk.
Zie onze eigen site voor de annuleringvoorwaarden.
Kamergrootte: 25 m²
Badkamerfaciliteiten: Douche, Toilet, Wastafel
Kamerfaciliteiten: Begane grond, Niet roken, TV, Zitje, Badjassen, Verwarming, Internet, Koelkast
Kamerimpressie:
Kamerinformatie:
Ruime kamer op de begane grond met eigen terrasje op het zuiden.
Het bijplaatsen van extra bed is niet mogelijk.
Zie inze eigen site voor de annuleringsvoorwaarden.
Badkamerfaciliteiten: Douche, Toilet, Wastafel
Kamerfaciliteiten: Begane grond, Niet roken, Balkon/terras, TV, Zitje, Badjassen, Verwarming, Internet, Koelkast
Kamerimpressie:
Voortreffelijk
Yvonne & Hendri, december 2020
Positieve ervaringen
Gastvrije ontvangst. Overheerlijk ontbijt. Prima bedden. Mooie kamer... & badkamer met een zeer luxe uitstraling.
Heerlijk
Ine vd voort, september 2020
Positieve ervaringen
Het is er super mooi en hele vriendelijke mensen
Voortreffelijk
Fam Duijn, augustus 2020
Positieve ervaringen
Gastvrij ontvangst, op een prachtige locatie. Het verblijf is mooi en... comfortabel ingericht. Heerlijke bedden en uitgebreid ontbijt. Met mooi weer is het genieten op eigen terras. Vanuit Baaiduinen kan je makkelijk het hele eiland over fietsen. Vooral Midsland is gezellig met vele winkeltjes en terrassen.
Heerlijk
Ort, augustus 2020
Positieve ervaringen
Heerlijk gastvrij en goed verzorgde b&b .
Zeker meerdere... redenen om terug te keren.
Verbeterpunt(en)
Bij langer verblijf is een bezem en stoffer en blik wel handig, zeker met strand weer. Ook iets om strandlaken/ badkleding te drogen.