Op een unieke plek, in een jachthaven, direct gelegen aan het Eemmeer is B&B Vúr de Diek gevestigd. De B&B bevindt zich net buiten de grenzen van het toeristische vissersdorp Bunschoten Spakenburg. Naast het uitzicht op het Eemmeer kijkt u uit over de vele weilanden. Bunschoten Spakenburg staat bekend om de vele oude vissersboten. Er worden regelmatig evenementen georganiseerd, bijvoorbeeld de bekende Spakenburgse Dagen, Bunschoter Beesten Boerenboel of de palingrookwedstrijden en meer.
Het d...orp is te voet in 15 minuten te bereiken. Op 100 meter afstand is een strand. Er is een mogelijkheid om bootjes te huren en fietsroutes zijn eindeloos. Amsterdam, Amersfoort, Apeldoorn, Almere op ±30 minuten reizen afstand.
Het is mogelijk om arrangementen te boeken, zoals;
Bootarrangement
Fietsarrangement
Voor informatie kunt u een berichtje sturen.
Naast de faciliteiten zijn ook aanwezig:
- airco
- senseo
- waterkoker
- föhn
- magnetron
- kluisje
Bij meerdere nachten krijgt u korting!
Op een unieke plek, in een jachthaven, direct gelegen aan het Eemmeer is B&B Vúr de Diek gevestigd. De B&B bevindt zich net buiten de grenzen van het ...toeristische vissersdorp Bunschoten Spakenburg. Naast het uitzicht op het Eemmeer kijkt u uit over de vele weilanden. Bunschoten Spakenburg staat bekend om de vele oude vissersboten. Er worden regelmatig evenementen georganiseerd, bijvoorbeeld de bekende Spakenburgse Dagen, Bunschoter Beesten Boerenboel of de palingrookwedstrijden en meer.
Het dorp is te voet in 15 minuten te bereiken. Op 100 meter afstand is een strand. Er is een mogelijkheid om bootjes te huren en fietsroutes zijn eindeloos. Amsterdam, Amersfoort, Apeldoorn, Almere op ±30 minuten reizen afstand.
Het is mogelijk om arrangementen te boeken, zoals;
Bootarrangement
Fietsarrangement
Voor informatie kunt u een berichtje sturen.
Naast de faciliteiten zijn ook aanwezig:
- airco
- senseo
- waterkoker
- föhn
- magnetron
- kluisje
Bij meerdere nachten krijgt u korting!
Kamerinformatie:
Studio Havenzicht is een volledig ingerichte studio gelegen op een eerste verdieping, met uitzicht over het Eemmeer. De studio heeft eigen toegang en is te bereiken met een wenteltrap. Het is één ruimte, maar de douche en toilet zijn gescheiden door een deur. De B&B bevindt zich op een jachthaven.
Kamergrootte: 28 m²
Badkamerfaciliteiten: Douche, Toilet, Wastafel
Kamerfaciliteiten: Niet roken, Eigen entree, Balkon/terras, TV, Zitje, Airconditioning, Badjassen, Eigen keuken, Verwarming, Internet, Koelkast
Kamerimpressie:
Kamerinformatie:
Blokhut Dijkzicht is gelegen aan het begin van een poldergebied, ten westen van Bunschoten. De blokhut is klein, maar van alle gemakken voorzien en kijkt uit over de tuin en de dijk. Het heeft eigen toegang, heeft een apart toilet en badkamer. Tevens is het mogelijk direct de jachthaven op te lopen.
Kamergrootte: 25 m²
Badkamerfaciliteiten: Douche, Toilet, Wastafel
Kamerfaciliteiten: Begane grond, Niet roken, Eigen entree, Balkon/terras, TV, Airconditioning, Badjassen, Eigen keuken, Verwarming, Internet, Koelkast
Kamerimpressie:
Heerlijk
Slijkerman , maart 2021
Positieve ervaringen
Hartelijk ontvangen.
Een echte aanrader.
Verbeterpunt(en)
Geen
Heerlijk
Slijkerman , maart 2021
Positieve ervaringen
Ontzettend hartelijk ontvangst.
Een echte aanrader.
Verbeterpunt(en)
Geen.
Zeer goed
Mo Soliman, december 2020
Positieve ervaringen
Mooi locatie aan het water, eigen studie met een heerlijk bed en de badkamer... was netjes en schoon! Uitgebreid ontbijt en zeer gastvrije mensen. We komen zeker terug
Verbeterpunt(en)
Tv aan bed werkt niet ! Voor ons was dit geen probleem maar misschien voor andere gasten wel
Fantastisch
Job Groot, oktober 2020
Positieve ervaringen
Perfecte B&B! Hartelijk ontvangst, hele mooie ruimte, brandschoon... en leuk ingericht. Veel privacy. Aanrader!