Het idyllische Rode Huis is een heel vakantiehuis en één van de best bewaarde geheimen van Overijssel. Wanneer u vanaf de weg de oprijlaan oprijdt en via de witte brug het water oversteekt, komt u uit in een oase van rust.
Een bijzonder gelegen gastenverblijf in de verbouwde schuur van het oude tuinmanshuis van kasteel Groot Hoenlo, waar Harry Mulisch zijn 'Ontdekking van de Hemel' schreef.
Het Rode Huis is een uniek gelegen vakantiehuis omgeven door prachtige wandel- en fietsroutes doo...r het mooie Salland in Overijssel. De Hanzestad Deventer ligt op 10 km afstand met een historische binnenstad, mooie winkels, terrassen, een markt en Culturele bezienswaardigheden. Voor ieder wat wils.
Kortom, op deze bijzondere plek zult u optimaal genieten van een ontspannen vakantie in eigen land.
Zeer geschikt voor 2 personen
Maximaal 4 personen
Er is nog een andere kamer beschikbaar voor nog 2 extra personen. Informeer naar de mogelijkheden.
Er gelden verplichte schoonmaakkosten van 50,-
Het idyllische Rode Huis is een heel vakantiehuis en één van de best bewaarde geheimen van Overijssel. Wanneer u vanaf de weg de oprijlaan oprijdt en ...via de witte brug het water oversteekt, komt u uit in een oase van rust.
Een bijzonder gelegen gastenverblijf in de verbouwde schuur van het oude tuinmanshuis van kasteel Groot Hoenlo, waar Harry Mulisch zijn 'Ontdekking van de Hemel' schreef.
Het Rode Huis is een uniek gelegen vakantiehuis omgeven door prachtige wandel- en fietsroutes door het mooie Salland in Overijssel. De Hanzestad Deventer ligt op 10 km afstand met een historische binnenstad, mooie winkels, terrassen, een markt en Culturele bezienswaardigheden. Voor ieder wat wils.
Kortom, op deze bijzondere plek zult u optimaal genieten van een ontspannen vakantie in eigen land.
Zeer geschikt voor 2 personen
Maximaal 4 personen
Er is nog een andere kamer beschikbaar voor nog 2 extra personen. Informeer naar de mogelijkheden.
Er gelden verplichte schoonmaakkosten van 50,-
Kamerinformatie:
Een uniek gelegen vakantiehuis met open keuken en aparte badkamer. Zeer geschikt voor 2 personen, met mogelijkheid tot slapen voor 4 personen. Informeer naar de mogelijkheden. Karakteristieke open ruimte met vides. Romantische locatie midden in het groen omgeven door de slotgracht van het Kasteel.
Kamergrootte: 75 m²
Badkamerfaciliteiten: Douche, Bad, Toilet, Wastafel
Kamerfaciliteiten: Niet roken, Eigen entree, Balkon/terras, TV, Zitje, Eigen keuken, Verwarming, Internet, Koelkast
Kamerimpressie:
Zeer goed
Astrid, oktober 2020
Positieve ervaringen
Prachtige plek/locatie. Lekker wandelen, fietsen. Super aardige gastvrije... gastvrouw. Huisje heeft alles wat je nodig hebt. Is ingedeeld als een soort vide. Slaapkamer te bereiken via vrij steile trap. Je moet wel goed ter been zijn.
Verbeterpunt(en)
Trap naar slaapkamer iets minder rechtop.
Voortreffelijk
A en E, oktober 2020
Positieve ervaringen
Romantisch huisje waar je, vanaf een klein gazon aan de oude slotgracht,... bijzondere vogeltjes kunt spotten, mogelijk met bezoek van de vriendelijke huiskat. Het huisje staat vol met oude boeken, waar je van kunt genieten in een luie stoel, tijdens het drinken van een wijntje. Er is een leuk hoekje ingericht waar je knus kunt ontbijten met zicht op het bruggetje. ’s Avonds heb je plek genoeg aan de grotere tafel voor een diner bij kaarslicht, door jezelf bereid in het gezellige keukentje. Bedankt
Fantastisch
Saskia Lesnik, augustus 2020
Positieve ervaringen
Het huis ligt sprookjesachtig in het bos aan een slotgracht, naast het... huis van de eigenaresse, maar met zeer veel privacy en een heerlijk buiten met goed tuinmeubilair. We hebben daar iedere ochtend in de zon kunnen ontbijten. Het huis heeft een mooi interieur met een ruime badkamer en fijne keuken. De omgeving is prachtig met veel leuke uitjes, activiteiten en mooie steden zoals Deventer. Zeer vriendelijke eigenaresse. Wij hebben het er heerlijk gehad!
Verbeterpunt(en)
De slaapkamers zijn op twee vides, dus niet echt geschikt voor kleine kinderen of minder validen.
Het kan warm worden op de vides, maar er staan airconditioners (maken wel wat lawaai).
Wij hadden het Waterhoen erbij gehuurd, omdat wij met z’n 5en waren.
Verder geen minpunten!
Voortreffelijk
E. Keizer, juni 2020
Positieve ervaringen
Het rode huis is een 'hidden gem' in Salland in Overijssel.... We hebben een heel erg fijn verblijf gehad en hebben Salland en de horeca beter leren kennen.
Ondanks het wisselende weer hebben we mooie fietstochten kunnen maken in de omgeving, om vervolgens te ontspannen en helemaal bij te komen op deze karakteristieke en sfeervolle plek aan de gracht van het naburige kasteel. Kortom, een absolute aanrader!