De Heeren van Tuil. een uniek bed & Breakfast in een Rijksmonument uit 1720. Kom weer even echt tot rust. Uw gastheren - Willem en Joost - zijn levensgenieters pur sang. Geniet mee en laat u tijdens het verblijf eens flink in de watten leggen door de Heeren. Slapen op de heerlijkste bedden van Nederland en iedere morgen subliem ontbijten. Relaxen in de boomgaard of in de buitenjacuzzi in de hooiberg. Dat is opladen met persoonlijke aandacht en met veel privacy tegelijk. Perfect Bereikbaar! Tuil..., een Betuws dorp met zo'n duizend inwoners. Een prachtige, landelijke omgeving aan de oever van de Waal. De Heeren van Tuil ligt vlak bij Zaltbommel, Den Bosch en Geldermalsen, een klein half uur rijden van Utrecht. Met oplaadpunt voor uw elektrische auto. Weldadig slapen in een landelijke stilte. Hoor de vogels fluiten in de boomgaard en verder niets. Dat is overnachten bij De Heeren van Tuil. Op aanvraag verzorgen de Heeren ook het diner. De Cottage is zeer geschikt voor een langer verblijf.
De Heeren van Tuil. een uniek bed & Breakfast in een Rijksmonument uit 1720. Kom weer even echt tot rust. Uw gastheren - Willem en Joost - zijn levens...genieters pur sang. Geniet mee en laat u tijdens het verblijf eens flink in de watten leggen door de Heeren. Slapen op de heerlijkste bedden van Nederland en iedere morgen subliem ontbijten. Relaxen in de boomgaard of in de buitenjacuzzi in de hooiberg. Dat is opladen met persoonlijke aandacht en met veel privacy tegelijk. Perfect Bereikbaar! Tuil, een Betuws dorp met zo'n duizend inwoners. Een prachtige, landelijke omgeving aan de oever van de Waal. De Heeren van Tuil ligt vlak bij Zaltbommel, Den Bosch en Geldermalsen, een klein half uur rijden van Utrecht. Met oplaadpunt voor uw elektrische auto. Weldadig slapen in een landelijke stilte. Hoor de vogels fluiten in de boomgaard en verder niets. Dat is overnachten bij De Heeren van Tuil. Op aanvraag verzorgen de Heeren ook het diner. De Cottage is zeer geschikt voor een langer verblijf.
Kamerinformatie:
Kamer 2, een comfortabele kamer met uitzicht op de boomgaard. Gevestigd in de voormalige varkensstal van onze monumentale boerderij. Het Heerlijke bed meet 2.00 mtr. bij 2.00 mtr. en is opgemaakt met een donzen dekbed en Egyptisch katoen van de allerbeste kwaliteit. Regendouche en groot bad aanwezig
Kamergrootte: 22 m²
Badkamerfaciliteiten: Douche, Bad, Toilet, Wastafel
Kamerfaciliteiten: Begane grond, Niet roken, Eigen entree, Balkon/terras, Zitje, Verwarming, Internet
Kamerimpressie:
Kamerinformatie:
Kamer 1 is een heerlijke comfortabele kamer in de voormalige koeienstal van onze monumentale boerderij. De kamer heeft een riante regendouche, eigen toilet en wastafel. Het heerlijke comfortabele bed meet 1.80 bij 2.10 en is opgemaakt met een donzen dekbed met Egyptisch katoen van de beste kwaliteit
Kamergrootte: 25 m²
Badkamerfaciliteiten: Douche, Toilet, Wastafel
Kamerfaciliteiten: Begane grond, Niet roken, Eigen entree, Balkon/terras, Zitje, Verwarming, Internet
Kamerimpressie:
Kamerinformatie:
Kamer 3 is een ruime Suite gevestigd op de voormalige hooizolder maar heeft ondanks dit veel licht. Het ligbad met jacuzzi en separate douche geven u de mogelijkheid om heerlijk te ontspannen. Het Heerlijke bed meet 1.80 mtr. bij 2.10 mtr. en is opgemaakt met donzen dekbed en Egyptisch katoen.
Kamergrootte: 39 m²
Badkamerfaciliteiten: Douche, Toilet, Wastafel
Kamerfaciliteiten: Niet roken, Eigen entree, Balkon/terras, Zitje, Verwarming, Internet
Kamerimpressie:
Kamerinformatie:
Een op zich zelf staand vakantiehuisje geschikt voor maximaal 4 personen ( twee tweepersoons slaapkamers ). Het vakantiehuisje leent zich bij uitstek voor een gezin met 2 kinderen. Volledig ingerichte woonkamer, keuken en badkamer. Heerlijk privé terras. Prijzen inclusief schoonmaak en linnengoed.
Kamergrootte: 60 m²
Badkamerfaciliteiten: Douche, Toilet, Wastafel
Kamerfaciliteiten: Begane grond, Niet roken, Eigen entree, Balkon/terras, TV, Zitje, Eigen keuken, Verwarming, Internet, Koelkast
Kamerimpressie:
Fantastisch
Oost, december 2020
Positieve ervaringen
Gastvrije ontvangst van de gastheer in een ontspannen sfeer.We komen... terug!
Verbeterpunt(en)
Vermeldden dat er geen tv in de suites is..voor ons geen enkel probleem/gemis, maar kan me voorstellen dat je t wilt weten.
Voortreffelijk
Joop Asselbergs, december 2020
Positieve ervaringen
Een zeer gastvrij huis in een prachtige omgeving. Wij hebben hier twee... dagen verbleven en maakten gebruik van de gelegenheid 's avonds in huis te eten. Een blijvende herinnering. Je voelt je hier echt welkom. Mooi uitgangspunt voor lange wandelingen in het rivierengebied.
Fantastisch
MJ, december 2020
Positieve ervaringen
Wat een heerlijk verblijf. Zeer gastvrij ontvangen door Willem. Mooie... kamers met topbedden. Van alle gemakken voorzien. Plank met lekkernijen een echte aanrader. Heel uitgebreid ontbijt, meerdere malen genoten van de jacuzzi. Kortom...fantastisch!
Verbeterpunt(en)
Jammer dat iemand van onze betaalde wijn had gesnoept terwijl deze fles van ons was en wij er maar twee glazen van hadden gedronken, tip zou zijn bv een naamkaartje/hangertje erop.
Fantastisch
Peter, november 2020
Positieve ervaringen
Bij de Heeren van Tuil ben je in goede handen. De locatie straalt van... buiten en binnen kwaliteit en zorg uit. De heren Willem en Joost doen er alles aan om het je naar de zin te maken. Prachtige kamers in een schitterend verbouwd monumentaal pand. Een heerlijk diner en een geweldig ontbijt maken (ook in Coronatijd) het verblijf tot een heerlijk weekendje weg. In de omgeving zijn prachtige wandelingen te maken.