À quelle période souhaitez-vous séjourner dans l'établissement De Verfschuur?
Chambres disponibles
Uitgeest
Uitgeest
Facilités
Salle de bains privée
Superficie 50 m²
Climatisation
Internet
TV
Conditions
Petit déjeuner inclus
Non fumeur
Prix
max. 4 pers.
Informations sur la chambre:
Superficie: 50 m²
Conditions de la salle de bain: Douche, Toilette, Lavabo
Conditions de la chambre: Non fumeur, Entrée privée, TV, Table et chaises, Climatisation, Peignoirs de bain, Cuisine privée, Chauffage, Internet, Frigidaire
EmplacementDans le village, Au bord/près de la mer, Au bord d’un lac/étang, Dans/proche d’un lieu touristique, Dans/proche d’un parc naturel, Dans le centre-ville
FumerIl est interdit de fumer dans l’ensemble du B&B
Convenable pourHommes d'affaires, Romantiques, Personnes àgées
Produits de petit-déjeunerPetit-déjeuner avec produits de la région
ArrivéeÀ partir de 16:00 heures jusqu'à 22:00 heures
DépartÀ partir de 08:00 heures jusqu'à 11:00 heures
Chambres d'hotes accessibleÀ partir de 00:00 heures jusqu'à 00:00 heures
Modes de paiement acceptésVirement bancaire (avant)
65 Commentaires
De Verfschuur, Uitgeest
101
Exceptionnel
van Dijck , juin 2022
Expériences positives Wij hebben genoten van ons verblijf in de Verfschuur. Een hartelij...k ontvangst en heerlijke plek om een paar dagen te genieten. Mooie uitvalsbasis om Noord-Holland te ontdekken.
Expériences positives Gezellig appartement, van alle gemakken voorzien. Ook fijn dat je kun...t koken.
Fijne bedden. Vriendelijke gastvrouw.
Ontbijt was ook prima in orde.
Uitgeest is ook een verrassend leuk plaatsje!
Expériences positives Leuk verblijf met vriendelijke gastvrouw/heer. Mooi in het centrum e...n leuke plaatsen zijn op fietsafstand te doen. Ontbijt is voldoende.
Pour amélioration Het enigste wat wij een beetje misten (maar daar is niets aan te veranderen) is uitzicht. Je zit als het ware op een zolderkamer. Maar met de voorziening zoals een chromecast in de tv, is dat geen probleem.
Expériences positives Alles aanwezig in het echt mooier als op de foto's aan alles i...s gedacht, fietsen kunnen overdekt en achter slot en grendel staan. beneden is een zitje in de oude workshopruimte daar kunnen de deuren open en zit je buiten. even wennen maar dan zitje heerlijk. bedden zijn heel goed. en het interieur is leuk. winkel zit heel dichtbij voor een vers broodje in de ochtend als je geen gebruik maakt van het ontbijt want dat is ook een optie. al met al een aanrader deze plek.
Pour amélioration als ik dan iets zal noemen is het de bank in de woonkamer die af en toe wat weg rijd omdat het een slaap bank is. en evt een oventje in het keukentje om zelf broodjes af te bakken. verder miste we niets.