AnimauxAnimaux domestiques (admis sur consultation)
DînerDîner possible sur demande, Dîner végétarien possible sur demande
Equipements pour enfantsChaise d'enfant disponible, Animaux de ferme
EmplacementDans le village, A la campagne, Dans/proche d’un lieu touristique, Dans/proche d’un parc naturel
DéjeunerDéjeuner possible sur demande, Panier-repas possible sur demande
FumerIl est possible de fumer dans un endroit spécifique
Convenable pourHommes d'affaires, Ceux qui aiment le calme, Romantiques, Groupes, Personnes àgées, Enfants, Personnes en fauteuil roulant
Produits de petit-déjeunerPetit-déjeuner avec produits faits maison, Petit-déjeuner avec produits biologiques, Petit-déjeuner avec produits sans lactose possible sur demande, Petit-déjeuner avec produits sans gluten possible sur demande
ArrivéeÀ partir de 16:00 heures jusqu'à 20:00 heures
DépartÀ partir de 08:00 heures jusqu'à 10:00 heures
Modes de paiement acceptésPaiement au comptant
92 Commentaires
De Witte Hoeve, Ovezande
101
Fabuleux
Marijke en Christiaan, avril 2022
Expériences positives We hebben een heerlijk paasweekend gehad bij Wicki. Ze is heel vriendelij...k en wil het je graag naar de zin maken. Het cottage is fantastisch: ontbijt op de kamer met zicht op de schapen/kippenwei waar alle fruitbomen in bloei staan. Eigen koelkast en mogelijkheid koffie/thee te zetten. Tv en zitje (fauteuils doorgezakt). We hebben genoten van het lekker buiten zitten met leuk uitzicht en alle leuke plaatsen die je in de buurt kunt bezoeken: Goes, Middelburg, Yerseke, Heinkenszand en Vlissingen.
Pour amélioration De fauteuils zijn aan vervanging toe en het bed is erg zacht (kuil). Maar de positieve punten overheersen!
Expériences positives De cottage staat op een prachtige plek, uitzicht op de tuin met diere...n (schapen, kippen). Gastvrouw Wicky is een aparte, maar super lieve vrouw die er alles aan doet om het je naar de zin te maken. We mochten haar twee fietsen gratis lenen en hebben heerlijk gefietst in de omgeving. Goed ontbijt en lekker bed. Wij hebben een heerlijk weekend gehad.
Pour amélioration De cottage voelt wat vochtig aan, het is er wat kil en de stenen vloer is koud. Dus slippers zijn handig om mee te nemen. Ligt misschien ook aan het jaargetijde dat wij er waren. In de zomer zal je hier geen last van hebben. Daarentegen verwarmt de gaskachel de cottage in no time waardoor je er alsnog behaaglijk bij zit. Her en der wat spinnenwebben hoog bij de balken, maar ja, wat wil je…op de plek bij een boerderij. Voor ons was dit niet zo’n probleem.