À quelle période souhaitez-vous séjourner dans l'établissement BenB Stee en Stoede Gasteren?
Chambres disponibles
Stee en Stoede Gasteren
Stee en Stoede Gasteren
Facilités
Salle de bains privée
Superficie 50 m²
Balcon/terrasse
Wi-Fi
TV
Conditions
Petit déjeuner non compris
Non fumeur
Prix
max. 2 pers.
Informations sur la chambre:
Superficie: 50 m²
Conditions de la salle de bain: Douche, Toilette, Lavabo
Conditions de la chambre: Rez-de-chaussée, Non fumeur, Entrée privée, Balcon/terrasse, TV, Table et chaises, Cuisine privée, Chauffage, Wi-Fi, Frigidaire
Équipements de la chambre d’hotes: BenB Stee en Stoede Gasteren
B&B TypesFerme (habitation)
FacilitésSalon, Salle de séjour, Cuisine, TV, Jardin, Terrasse, Location de vélo, Parking (gratuit), Parking (sur propre terrain), Bagagerie, Installations pour barbecue, Réfrigérateur, Wi-Fi gratuit, Station de recharge pour vélos électriques, Abri à vélo ouvert, Micro-ondes, Service de café et de thé, Bouilloire électrique, Ustensiles de cuisine, Four, Plaque de cuisson
Conditions de la chambre d'hotes: BenB Stee en Stoede Gasteren
ArrivéeÀ partir de 16:00 heures jusqu'à 22:00 heures
DépartÀ partir de 07:00 heures jusqu'à 11:00 heures
Chambres d'hotes accessibleÀ partir de 07:00 heures jusqu'à 00:00 heures
Modes de paiement acceptésPaiement au comptant, Virement bancaire (IBAN)
Inapte àEnfants
124 Commentaires
BenB Stee en Stoede Gasteren, Gasteren
101
Exceptionnel
Ribo, juin 2023
Expériences positives Een heel fijn verblijf. Ruim, licht en een volledig ingericht huisj...e met heerlijke bedden.
Er was een hartelijk welkom en ook gedurende de week een fijn contact met de eigenaars. Het huisje staat naast het woonhuis van de eigenaar maar door de ruimte voel je je toch vrij. Zeker in de zitkuil achter het verblijf. Een prachtige omgeving om te fietsen of te wandelen.
Pour amélioration Het zou toch fijn zijn als er de mogelijkheid was om een ontbijt erbij te reserveren. Is eigenlijk toch waarom wij een B&B boeken.
Verder geen verbeterpunten, gewoon top!
Expériences positives We zijn 2 nachten in de B en B geweest..Een mooie ruime B en B met ee...n groete keuken, tafel met 4 stoelen, 2 banken, mooi weids uitzicht, mooie badkamer met heerlijke douche en slapen in de bedstee op prima boxspringbedden. We haalden in de ochtend een lekker broodje en dronken koffie en thee in de B en B. Prima plek om te zojn! We komen vast nog eens!
Expériences positives Mooi schoon huisje in een prachtige omgeving. De host Trudy is vriendelijk.... We wisten niet precies wanneer we zouden aankomen of vertrekken, Trudy ging hier flexibel mee om wat fijn was.