Bed and Breakfast Leiden

    103 B&B's in en nabij Leiden, Zuid-Holland, Nederland

    Bed and Breakfast Leiden

    Zie, doe, beleef en ontdek met een paar daagjes Leiden! Een authentieke stad die beetje bij beetje is ontstaan door de inwoners langs de karakteristieke Rijn. Wandel door de binnenstad en ontdek de schatten van de oudheid. Duik jij nog dieper in het verleden? Bezoek dan de musea en monumentale oudheden in of rondom de stad. De omgeving biedt nog zoveel meer! Boek snel jouw weekendje terug in de tijd en ontdek de omgeving zoals nooit tevoren. Bekijk het aanbod van B&B’s op Bed and Breakfast Leiden.

    Wandel en ontdek

    Het centrum van de stad is natuurlijk wonderbaarlijk om zelf te ontdekken, maar als u niets wilt missen kunt u kiezen voor een van de vele georganiseerde stadswandelingen. Zo is er de route van ontdekkingen, de Leidse Loper, de Stads- en hofjeswandeling, de Singelpromenade, de Mensenrechten Wandeling en de muurgedichten wandeling waarbij je wandelt langs de mooiste muurgedichten van de stad. Genoeg mogelijkheden voor de culturele wandelaar en ontdekker.

    Een grote levende ontdekking

    Wanneer je wandelt door de stad voelt het als een groot openluchtmuseum. Op bijna elk hoekje is iets nieuws te zien. Elk monument vertelt zijn eigen verhaal uit zijn eigen tijd. Zo is er de Leidse Waag waar de vroegere wateren zich kruiste, de Hartebrugkerk (ook wel de Koeliekerk genoemd) die rond 1800 is gebouwd en de Koornbrug die eeuwenlang diende als handels brug voor koren. Wil jij meer zien van de stad? Ontdek alle pareltjes op je eigen tempo en bekijk het aanbod aan overnachtingen op Bed and Breakfast Leiden.

    Langs de grachten

    Kilometers lange grachten en singles maken het aanbod in rondvaarten en arrangementen erg uitgebreid. Per boot vaar je langs de hofjes, musea en historische gebouwen. Je kunt zelfs je eigen boot meenemen en aanleggen aan een van de vele kaders. Wanneer je toe bent aan verfrissing, zijn er genoeg horecagelegenheden langs het water die zorgen voor opwekking met heerlijke streekproducten.

    Bekijk de B&B’s

    Voor het complete aanbod aan accommodaties kunt je naar de pagina Bed and Breakfast Leiden. Hier vind je de leukste en meeste unieke B&B’s om jouw verblijf compleet te maken!