B&B Groenland is een vrijstaand gastenverblijf,landelijk gelegen in Waarland. Dicht bij Schagen, Heerhugowaard en Alkmaar, met de kuststrook Egmond, Bergen en Schoorl binnen handbereik. Het gastenverblijf is 50 vierkante meter groot en voorzien van een ruime zitkamer met een twee persoons slaapbank, gezellige zit , tv, eettafel en een open keuken met vaatwasser, koelvriescombinatie en magnetron. De slaapkamer is voorzien van een tweepersoons bed en een inbouwkast. In de badkamer bevind zich een ...douche, toilet, badmeubel , wasmachine en droger. Er is een buiten terras met diverse zitjes en een schuurtje om u fietsen te stallen. U kunt u auto naast het huisje op eigen terrein parkeren. Het gastenverblijf is volledig ingericht zodat het ook geschikt is voor een meerdaags verblijf. Er is wifi en wij bieden u de mogelijkheid tot het huren van fietsen en een goed gevulde picknickmand. Waarland heeft een zwembad een manege, kanoverhuur , minigolf en supermarkt. Prijs incl. toeristenbelasting
B&B Groenland is een vrijstaand gastenverblijf,landelijk gelegen in Waarland. Dicht bij Schagen, Heerhugowaard en Alkmaar, met de kuststrook Egmond, B...ergen en Schoorl binnen handbereik. Het gastenverblijf is 50 vierkante meter groot en voorzien van een ruime zitkamer met een twee persoons slaapbank, gezellige zit , tv, eettafel en een open keuken met vaatwasser, koelvriescombinatie en magnetron. De slaapkamer is voorzien van een tweepersoons bed en een inbouwkast. In de badkamer bevind zich een douche, toilet, badmeubel , wasmachine en droger. Er is een buiten terras met diverse zitjes en een schuurtje om u fietsen te stallen. U kunt u auto naast het huisje op eigen terrein parkeren. Het gastenverblijf is volledig ingericht zodat het ook geschikt is voor een meerdaags verblijf. Er is wifi en wij bieden u de mogelijkheid tot het huren van fietsen en een goed gevulde picknickmand. Waarland heeft een zwembad een manege, kanoverhuur , minigolf en supermarkt. Prijs incl. toeristenbelasting
Room information:
Room Size: 8 m²
Bathroom facilities: Shower, Toilet, Washbasin
Room facilities: Ground floor, Non-smoking, Private entrance, Balcony/terrace, TV, Seat, Private Kitchen, Heating, Internet, Refrigerator
Room impression:
Exceptional
Me, September 2019
Fabulous
Rosalie Zomer, August 2019
Positive Experiences
Een B&B met veel ruimte. Voor onze eerste vakantie met onze baby... van 7 maanden bewust gekozen voor een ruime B&B. En dat was het! Een woonkamer, een keuken met alles erop en eraan, een douche/toilet, wasmachine/droger en een aparte slaapkamer. Tevens een fijne plek om buiten te zitten als de zon schijnt!
Superb
Alie en Bert, August 2019
Positive Experiences
Hartelijke gastvrouw,welkom met koffie, gebak en verse bloemen, in de... koelkast een heerlijke fles wijn en speciaal bier. Mooie royale accommodatie, de inrichting met zorg op elkaar afgestemd, werkelijk niets ontbrak! Iedere morgen werd de tafel gedekt met zo'n royaal ontbijt dat we zelfs meer dan genoeg hadden voor de lunch. Top, 4 sterren waard wat ons betreft. Mooie en rustige omgeving, landelijke dorpjes en maar 15 km fietsen, dan sta je op het schone rustige strand van Petten.
For improvement
Geen
Exceptional
J. Mollema, June 2019
Positive Experiences
Een prachtige B&B. Groot leefgedeelte, royale slaapkamer met veel... kastruimte (handig als je langer blijft). Goede badkamer (met wasmachine en droger!). Keuken van alle gemakken voorzien. Meer dan genoeg handdoeken, overal zeepjes en cremes, er zijn boterhamzakjes, er is wasmiddel plus droogrek. Je kunt hier goed zitten!
Lieve gastvrouw die mij ontving met gebak en koffie. Waarland is centraal gelegen; je zit zo aan de NZstranden en zo aan het IJsselmeer. Superverblijf gehad!
For improvement
Geen. hmm.. de rolgordijnen vond ik onhandig maar om dit als verbeterpunt te benoemen...