À quelle période souhaitez-vous séjourner dans l'établissement Bed and Breakfast boerderij Weidezicht?
Chambres disponibles
`t Veld
`t Veld
Facilités
Salle de bains privée
Superficie 84 m²
Balcon/terrasse
Bain
Wi-Fi
Conditions
Petit déjeuner non compris
Non fumeur
Prix
max. 5 pers.
Informations sur la chambre:
Superficie: 84 m²
Conditions de la salle de bain: Douche, Bain, Toilette, Lavabo
Conditions de la chambre: Rez-de-chaussée, Non fumeur, Entrée privée, Balcon/terrasse, TV, Table et chaises, Cuisine privée, Chauffage, Wi-Fi, Frigidaire, Poêle à bois, Service de café et de thé
Conditions de la salle de bain: Douche, Bain, Toilette, Lavabo
Conditions de la chambre: Rez-de-chaussée, Non fumeur, Entrée privée, Balcon/terrasse, TV, Table et chaises, Cuisine privée, Chauffage, Wi-Fi, Frigidaire, Service de café et de thé, Terrasse, Détecteurs de fumée
Conditions de la chambre d'hotes: Bed and Breakfast boerderij Weidezicht
ArrivéeÀ partir de 16:00 heures jusqu'à 19:00 heures
DépartÀ partir de 08:30 heures jusqu'à 10:30 heures
Chambres d'hotes accessibleÀ partir de 08:00 heures jusqu'à 09:00 heures
Modes de paiement acceptésPaiement au comptant, Virement bancaire (IBAN)
48 Commentaires
Bed and Breakfast boerderij Weidezicht, Hellendoorn
101
Exceptionnel
Lies, août 2022
Expériences positives Kregen bij aankomst een hartelijk welkom van de gastvrouw. Er ston...d vers gebakken appeltaart voor ons klaar in de super gezellige oude verbouwde boerderij. Ook 6 kakel verse eitjes en 2 heerlijke flesjes wijn. Het huis is echt van alle gemakken voorzien maar 1 ding wat ik miste was een föhn.
Het is een huis waar je makkelijk voor wat langere tijd kunt vertoeven. Is erg rustig gelegen en je kunt genieten van de mooie weidse uitzichten.
Pour amélioration Jammer dat er geen ontbijt meer mogelijk is in deze prachtige bedandbreakfast boerderij. Wellicht n tip om tegen meerprijs ontbijt bij te kunnen boeken. Verder kun je uiteraard zelf je ontbijt klaar maken omdat alles aanwezig is.
Expériences positives De B&B (zonder breakfast) ziet er goed uit en is schoon. Een goe...d bed en voldoende inrichting. Wat heel vervelend is is dat er op 10 m. voor de B&B een haan met een aantal kippen gehuisvest is, die elke ochtend vanaf ca. 4.15 uur zeker een uur tekeer gaat. Ik kon daar niet van slapen, waardoor deze vakantie niet geslaagd te noemen is. De eigenaar vond dit maar gezeur: hij blijft, het is de natuur, ik heb er zelf geen last van.
Pour amélioration Keukengerei erg ver van het aanrecht, waardoor je heen en weer blijft lopen. Scherpe handdoekhanger (tandwieltje) aan de douchedeur waar ik mij aan open haalde. De haan behoort men te vermelden in de info (dan weet je het tevoren).
Expériences positives Ondanks een wat minder fijne reden dat wij hier logeerden konden wi...j hier tot rust komen en genoten van dit luxe verblijf van alle gemakken voorzien en in prachtige omgeving.