À quelle période souhaitez-vous séjourner dans l'établissement Gastenverblijf Vardink?
Chambres disponibles
De Mirthe
De Mirthe
Facilités
Salle de bains privée
Balcon/terrasse
Wi-Fi
TV
Cuisine privée
Conditions
Petit déjeuner non compris
Non fumeur
Prix
max. 4 pers.
Informations sur la chambre:
Superficie: 26 m²
Conditions de la salle de bain: Douche, Toilette, Lavabo, Sèche-cheveux
Conditions de la chambre: Rez-de-chaussée, Non fumeur, Entrée privée, Balcon/terrasse, TV, Table et chaises, Peignoirs de bain, Cuisine privée, Chauffage, Wi-Fi, Frigidaire, Sauna, Ne convient pas aux personnes à mobilité réduite, Micro-ondes, Service de café et de thé, Coffre-fort, Ventilateur, Terrasse, Détecteurs de fumée
Expériences positives Wat een mooi huisje op een fantastische plek. Heel comfortabel, alle...s is aanwezig. Om het huisje heen kun je altijd een plekje in de zon of schaduw vinden. Fijn tuinmeubilair. Lyda en Chris zijn een super gastvrouw/heer. Heel attent, in voor een praatje, zonder opdringerig te zijn. De omgeving van Winterswijk is een prachtig fiets en wandelgebied. Wij boften enorm met het weer maar ook bij wat minder weer is er veel in de omgeving te zien en te doen. We komen terug!
Pour amélioration Het enige wat ik kan bedenken dat de witte stelen in de zithoek niet comfortabel zitten maar dan pak je gewoon een stoel van de eethoek.
Expériences positives De B&B ligt prachtig in een rustige, landelijke en groene omgeving.... Het oude bakkershuisje waarin je verblijft is prachtig gemoderniseerd met behoud van oude elementen. Kunst aan de muur en mooi meubilair. Goed verzorgd met koffie, thee, handdoeken, goed ingerichte keuken. Maar vooral hele leuke en vriendelijke gastvrouw en gastheer, die altijd tijd nemen voor een gezellig praatje. Zeer goed geslapen door de rustige omgeving..
Pour amélioration Op bewolkte dagen is het wat donker in het huisje, maar dat is lastig op te lossen vrees ik.
Nous utilisons des cookies pour vous fournir le meilleur service possible. Vous trouverez plus d'informations à ce sujet dans notre déclaration de confidentialité.