À quelle période souhaitez-vous séjourner dans l'établissement Heidezand?
Chambres disponibles
Heide
Heide
Facilités
Salle de bains privée
Balcon/terrasse
Wi-Fi
Entrée privée
Rez-de-chaussée
Conditions
Petit déjeuner inclus
Non fumeur
Prix
max. 2 pers.
Informations sur la chambre:
Superficie: 25 m²
Conditions de la salle de bain: Douche, Toilette, Lavabo, Articles pour voyageurs (shampooing, gel douche, etc.)
Conditions de la chambre: Rez-de-chaussée, Non fumeur, Entrée privée, Balcon/terrasse, Table et chaises, Chauffage, Wi-Fi, Frigidaire, Service de café et de thé
Conditions de la salle de bain: Douche, Toilette, Lavabo, Articles pour voyageurs (shampooing, gel douche, etc.)
Conditions de la chambre: Rez-de-chaussée, Non fumeur, Entrée privée, Balcon/terrasse, Table et chaises, Chauffage, Wi-Fi, Frigidaire, Service de café et de thé
FacilitésJardin, Terrasse, Sauna, Bain à remous / Jacuzzi, Garage à vélo fermé, Parking (sur propre terrain), Réfrigérateur, Wi-Fi gratuit, Service de café et de thé, Bouilloire électrique
ArrivéeÀ partir de 15:00 heures jusqu'à 20:00 heures
DépartÀ partir de 09:00 heures jusqu'à 11:00 heures
Modes de paiement acceptésPaiement au comptant, Virement bancaire (IBAN), Demande de paiement
Inapte àEnfants
23 Commentaires
Heidezand, Doornspijk
101
Superbe
Erna, mars 2023
Expériences positives Na een fijne ontvangst, hebben we kunnen genieten van deze super mooi...e B & B! De hottub is een aanrader!
Bedankt Nelleke en Leendert!
Expériences positives Super fijne plek voor een overnachting. Ondanks de regen hebben we ee...n heerlijke tijd gehad. Fijn dat we gebruik konden maken van de sauna. De B&B is mooi, schoon en van alle gemakken voorzien. 's ochtends kregen we een heerlijk ontbijt en daarna hebben we genoten van een wandeling naar de zandverstuiving de Haere.
Expériences positives Heideland heeft twee mooie nieuwe kamers in een moderne style. Heerlij...k geslapen op fijne bedden. Gebruik gemaakt van de hottub en het ontbijt maakt het helemaal af. Leendert en Nelleke hebben het goed voor elkaar en zijn super aardige mensen. Een aanrader!
Pour amélioration Er is geen tv. Dat is voor de rust super lekker. Wij vonden het soms wel even jammer. Geen groot gemis maar good to know.
Expériences positives Heerlijke rustige plek en veel comfort en alles nieuw en doordacht.... Super ontvangst door de gastheer en gastvrouw met een heerlijke cappuccino. Echt een top plek en een nachtje is veel te kort! Veel leuke wandelingen te doen en Elburg is een heel gezellig vestingstadje.