À quelle période souhaitez-vous séjourner dans l'établissement Het Broekeroord?
Chambres disponibles
Het Broekeroord
Het Broekeroord
Facilités
Salle de bains privée
Superficie 36 m²
Balcon/terrasse
Wi-Fi
TV
Conditions
Petit déjeuner non compris
Non fumeur
Prix
max. 2 pers.
Informations sur la chambre:
Superficie: 36 m²
Conditions de la salle de bain: Douche, Toilette, Lavabo
Conditions de la chambre: Rez-de-chaussée, Non fumeur, Entrée privée, Balcon/terrasse, TV, Table et chaises, Cuisine privée, Chauffage, Wi-Fi, Frigidaire
ArrivéeÀ partir de 15:00 heures jusqu'à 20:00 heures
DépartÀ partir de 08:00 heures jusqu'à 10:00 heures
Chambres d'hotes accessibleÀ partir de 00:00 heures jusqu'à 00:00 heures
Modes de paiement acceptésPaiement au comptant, Virement bancaire (IBAN)
Inapte àEnfants
6 Commentaires
Het Broekeroord, Wezep
101
Superbe
Klaas, octobre 2022
Expériences positives Mooie uitvalsbasis voor fietstochten en mooie stadjes
9
9
Superbe
Prix/ qualité9
Hygiëne9
Service9
Confort9
Endroit9
101
Exceptionnel
Yvonne en René , octobre 2022
Expériences positives Uitstekende sfeervolle overnachting in de nabijheid van Hanzestede...n en de Veluwe. Saskia is een super gastvrouw en heeft aan alles gedacht.
Pour amélioration Een goede leeslamp zou fijn zijn.
Expériences positives Prachtige locatie, een studio prachtig gestyled, alles is op elkaa...r af gestemd.
Keukenblokje met alles erop en eraan.
Locatie is in 1 woord geweldig, wat een rust en stilte! Ligging vrijstaand naast het woonhuis met absoluut totale privacy.
Afsluitbare fietsschuur waar stopcontacten zitten om fietsen te laden. ( overal is over nagedacht!)
Smakelijk zeer uitgebreid ontbijt wordt bezorgd in koeltas. Ontbijten wanneer je wilt dus.
Het bed is HEMELS.
Zeer attente lieve gastvrouw.
Expériences positives Goed uitgeruste B&B. Ruime kamer, ik loop met een rollator en daa...r was voldoende ruimte voor. Mooie badkamer, fijn bed, klein keukentje zodat je zelf ook wat kan bereiden, ruime eettafel en gezellige zithoek met televisie. Eigen terras met een eettafel en ook nog een zithoek met uitzicht over de landerijen. Schuurtje voor de fietsen waar mijn elektrische driewielfiets ook goed in paste en opgeladen kon worden. Goede uitvalsbasis voor fietstochten.
Pour amélioration Locatie is mooi, je hebt echt je eigen plekje inclusief terras en tuin. Voor een goed restaurant moet je echter wel een stukje rijden.