B&B Niawier
96 Bed and Breakfast nei pressi di Niawier,
Servizi generali
Vasca idromassaggio/Jacuzzi
Vicino a Niawier
Leeuwarden
(24,1 km di Niawier)
(24,1 km di Niawier)
Leeuwarden
(24,2 km di Niawier)
Leeuwarden
(24,3 km di Niawier)
Leeuwarden
(24,4 km di Niawier)
Leeuwarden
(24,4 km di Niawier)
(24,5 km di Niawier)
Leeuwarden
(24,5 km di Niawier)
(25,2 km di Niawier)
(25,3 km di Niawier)
(25,4 km di Niawier)
(25,4 km di Niawier)
(25,7 km di Niawier)
(26,7 km di Niawier)
(26,7 km di Niawier)
(26,9 km di Niawier)
B&B Fiets-Inn
(27,1 km di Niawier)
(27,1 km di Niawier)
(27,1 km di Niawier)
(27,3 km di Niawier)
(27,3 km di Niawier)
(27,4 km di Niawier)
(27,9 km di Niawier)
Miglior B&B 2016
(28,1 km di Niawier)