B&B Houthalen-Helchteren
117 Bed and Breakfasts in and around Houthalen-Helchteren,
Limburg Province
Belgium
Pets allowed
Near Houthalen-Helchteren
Hollandia City House
Hasselt
(11.6 km from Houthalen-Helchteren)
Hollandia City Distillery
Hasselt
Gods Heide
Hasselt
De Kamert
Hechtel-Eksel
Ruime woning met grote omheinde tuin
Hasselt
Boetiekhotel Hemelhuys
Hasselt
(11.7 km from Houthalen-Helchteren)
Prachtige woning centrum Hasselt
Hasselt
Boulevard Botanie city apartment with parking
Hasselt
Hotel Het Menneke
Hasselt
Beau Reg'Art
Hasselt
(11.8 km from Houthalen-Helchteren)
City apartment 3 BEDROOM, KITCHEN, WIFI, WORKSPACE, COFFEE, Central
Hasselt
de Bosch
Lummen
(11.9 km from Houthalen-Helchteren)
sogni d'oro
Peer
Hotel The Century
Hasselt
(12 km from Houthalen-Helchteren)
B&B Koor91
Hasselt
BareFoodGIULIA
Hasselt
Hasselt City Garden Duplex
Hasselt
(12.2 km from Houthalen-Helchteren)
Stadshuisje 36
Hasselt
B&B La Miniera
Genk
Vakantiehuis Martien
Peer
(12.3 km from Houthalen-Helchteren)
Moodraz vakantiehuis centrum Peer
Peer