B&B Hasselt
98 Bed and Breakfasts in and around Hasselt,
Pets allowed
Near Hasselt
Gastenverblijf Zomerdijk
Meppel
(12.6 km from Hasselt)
Wij en de Zande
Kamperveen
(12.8 km from Hasselt)
bij De Rode Deur
Meppel
(12.9 km from Hasselt)
B&B Tussen de Poorten
Kampen
(12.9 km from Hasselt)
De Stadsboerderij
Kampen
(12.9 km from Hasselt)
(12.9 km from Hasselt)
(13.1 km from Hasselt)
B&B aan het Staphorsterbos
(13.3 km from Hasselt)
Bed and Breakfast Hattem
Hattem
(13.6 km from Hasselt)
Het Leeuwterveld
(13.6 km from Hasselt)
H'art Meppel
Meppel
(13.8 km from Hasselt)
Hollewand Guesthouse
Zwolle
(13.9 km from Hasselt)
(13.9 km from Hasselt)
Mahil-Laya
Meppel
(14.1 km from Hasselt)
Het Puttertje
Hattemerbroek
(14.2 km from Hasselt)
Hof van Lenthe
Dalfsen
(14.5 km from Hasselt)
(14.5 km from Hasselt)
Het Klooster van Dalfsen
Dalfsen
(14.8 km from Hasselt)
Het Atelier
Dalfsen
(14.9 km from Hasselt)
'Het hofje van Welsum'
Dalfsen
(15.2 km from Hasselt)
(15.2 km from Hasselt)
B&B Op Kolderveen
(15.4 km from Hasselt)
(15.4 km from Hasselt)
Erve De Stokte
Dalfsen
(15.7 km from Hasselt)