B&B Geertruidenberg
97 Bed and Breakfasts in and around Geertruidenberg,
Pets allowed
Near Geertruidenberg
Uit & Thuis
(12.6 km from Geertruidenberg)
Het Zeepfabriekje
Breda
(12.8 km from Geertruidenberg)
De Zuileshoeve
(13.3 km from Geertruidenberg)
De Biesburcht
(13.8 km from Geertruidenberg)
B&B Het Wolfseind
Sprang-Capelle
(13.9 km from Geertruidenberg)
De Oude Snoepwinkel
Breda
B&B De Wensput
De Moer
(14 km from Geertruidenberg)
(14.1 km from Geertruidenberg)
Stadslogement Breda
Breda
(14.2 km from Geertruidenberg)
DreamZzz Boutique B&B
Best B&B 2023
(14.3 km from Geertruidenberg)
Sleeuwijk
(14.5 km from Geertruidenberg)
Loft Maxima en Alexia
Breda
(14.6 km from Geertruidenberg)
Huisje Breda
Breda
B&B Boeren Burgers Buitenlui
Molenschot
Tuinhuis Breda
Breda
(14.7 km from Geertruidenberg)
(14.8 km from Geertruidenberg)
B&B Boerderij Wijtvliet
Langeweg
(15.1 km from Geertruidenberg)
(15.2 km from Geertruidenberg)
BenB-Hollandsingel
Waalwijk
B&B Loods 167
Breda
(15.3 km from Geertruidenberg)