B&B De Kwakel
100 Bed and Breakfasts in and around De Kwakel,
Pets allowed
Near De Kwakel
Bed & Breakfast De Vier Seizoenen
Lisse
(16.4 km from De Kwakel)
(16.5 km from De Kwakel)
Bed Boot Vredenhof
(16.6 km from De Kwakel)
B&B Herengracht 21
(16.9 km from De Kwakel)
De Ontdekking
(17 km from De Kwakel)
B&B Blossom
Lisse
(17.1 km from De Kwakel)
De Landleeuw
(17.1 km from De Kwakel)
Waterschipsgang
(17.1 km from De Kwakel)
(17.1 km from De Kwakel)
B&B Boerderij Hazenveld
Kockengen
(17.2 km from De Kwakel)
(17.4 km from De Kwakel)
BNB-Breukelen
Breukelen
(17.5 km from De Kwakel)
B&B Zuidervaart
Hillegom
(17.5 km from De Kwakel)
Huize Dina
Hillegom
(17.6 km from De Kwakel)
De Kade
(17.6 km from De Kwakel)
(17.6 km from De Kwakel)
Tuinhuis Haarlem
(17.7 km from De Kwakel)
Het Merelnest
Sassenheim
(17.8 km from De Kwakel)
(17.8 km from De Kwakel)
Houseboat Ms Luctor
(17.8 km from De Kwakel)
Vrouwe Venne Hoeve
Oud Ade
(17.9 km from De Kwakel)
BB 40 Haarlem | Slapen op het water
(18.1 km from De Kwakel)
The Island Houseboat
(18.2 km from De Kwakel)
Bed & Breakfast de Hoffstal
Sassenheim
(18.2 km from De Kwakel)