B&B Batenburg
96 Bed and Breakfasts nearby Batenburg,
Pets allowed
Near Batenburg
(8.7 km from Batenburg)
B&B De Hoefijzer
Reek
(9.3 km from Batenburg)
Beneden-Leeuwen
(9.8 km from Batenburg)
(9.8 km from Batenburg)
(9.9 km from Batenburg)
Pura Vida
Nederasselt
(9.9 km from Batenburg)
(10.1 km from Batenburg)
(10.2 km from Batenburg)
(10.4 km from Batenburg)
Blauwe Steen
(10.8 km from Batenburg)
Bij de 3 linden
Wijchen
(10.9 km from Batenburg)
BedBadBeuningen
(11.2 km from Batenburg)
B&B Agnetenhoeve
Overasselt
(11.3 km from Batenburg)
Riek & Nel
(12 km from Batenburg)
(12.4 km from Batenburg)
B&B Villa Vundi
Weurt
(12.9 km from Batenburg)
(13.1 km from Batenburg)
Gastenverblijf de Hamelberg
Overasselt
(13.2 km from Batenburg)
B&B Farmhouse De Loksheuvel
Overasselt
(13.4 km from Batenburg)
(13.5 km from Batenburg)
Waalterras
Oosterhout
(13.6 km from Batenburg)
De Heerlijkheid Hees
Nijmegen
(13.7 km from Batenburg)
Pastorie Gassel
Gassel
(14 km from Batenburg)
(14 km from Batenburg)