Bed & Breakfast op het Loo is gelegen aan de Maria Stuartstraat 56 in de gelijknamige wijk Het Loo in Apeldoorn. Het betreft een rustige bosrijke omgeving waar uitsluitend bestemmingsverkeer komt. Onze Bed & breakfast is uitermate geschikt voor natuur- en sportliefhebbers, romantici maar ook zakenlieden.
Het gastenverblijf welke tegen ons huis is aangebouwd heeft aan de voorzijde uw parkeerplaats, aan de achterzijde uw eigen entrée met terras op het zuiden welke af te schermen is voor uw priv...acy. Het industrieel ingerichte gastenverblijf bestaat uit een huiskamer met dimbare sfeerverlichting en is voorzien van zithoek, eethoek, smart TV, Netflix, koffiezetapparaat, waterkoker, koelkastje en gratis wifi; een slaapkamer met comfortabele 2 persoons boxspring en voorzien van wastafel en toegang naar eigen douche en toilet. Gratis gebruik minibar.
Wij serveren dagelijks een 3 gangen verrassingshuismenu voor € 19,50 p.p.per dag. Bier € 1,50 en wijn € 2,50. Alles conform RIVM regels.
Bed & Breakfast op het Loo is gelegen aan de Maria Stuartstraat 56 in de gelijknamige wijk Het Loo in Apeldoorn. Het betreft een rustige bosrijke omge...ving waar uitsluitend bestemmingsverkeer komt. Onze Bed & breakfast is uitermate geschikt voor natuur- en sportliefhebbers, romantici maar ook zakenlieden.
Het gastenverblijf welke tegen ons huis is aangebouwd heeft aan de voorzijde uw parkeerplaats, aan de achterzijde uw eigen entrée met terras op het zuiden welke af te schermen is voor uw privacy. Het industrieel ingerichte gastenverblijf bestaat uit een huiskamer met dimbare sfeerverlichting en is voorzien van zithoek, eethoek, smart TV, Netflix, koffiezetapparaat, waterkoker, koelkastje en gratis wifi; een slaapkamer met comfortabele 2 persoons boxspring en voorzien van wastafel en toegang naar eigen douche en toilet. Gratis gebruik minibar.
Wij serveren dagelijks een 3 gangen verrassingshuismenu voor € 19,50 p.p.per dag. Bier € 1,50 en wijn € 2,50. Alles conform RIVM regels.
Kamerinformatie:
De beschikbare ruimte van 24 m2 is onderverdeeld in een huiskamer en een slaapkamer met daartussen een console voorzien van douche en toilet met daarnaast een doorloop van huis- naar slaapkamer.
Kamergrootte: 24 m²
Badkamerfaciliteiten: Douche, Toilet, Wastafel
Kamerfaciliteiten: Begane grond, Niet roken, Eigen entree, Balkon/terras, TV, Zitje, Verwarming, Internet
Kamerimpressie:
Voortreffelijk
René en Monique, september 2020
Positieve ervaringen
Een heerlijk verblijf gehad bij onze naamgenoten. Het is klein maar fijn,... kraaknet, ingericht met oog voor detail. Super gelegen, gratis parkeren voor de deur. Centraal gelegen voor musea, wandelen, fietsen, shoppen of gewoon met een boek in de tuin. Diverse eetgelegenheden om de hoek, zoals de Heerlijckheyt (aanrader). René zelf is een superhost, zorgzaam en je kan hem alles vragen. Hij verzorgt een super uitgebreid ontbijt, waar zelfs rekening wordt gehouden met voedselallergie. Kortom top!
Voortreffelijk
Laura & Levi, september 2020
Positieve ervaringen
Wij hebben een super fijn verblijf gehad bij B&B op het Loo. De ontvangst... was hartelijk, alles was super schoon en het rook heerlijk fris. De B&B is van alle gemakken voorzien en het bed slaapt fantastisch. Het ontbijt was zeer uitgebreid en lekker. De passie voor gastvrijheid zit in het bloed van de vriendelijke gastheer. Hier kom je niets tekort! Wij onthouden deze plek zeker.
Fantastisch
Gabrielle, september 2020
Positieve ervaringen
Fantastische ontvangst, mooie kamer en badkamer, overheerlijk ontbijt,... rustig gelegen
Zeer goed
Johan Heerschop , september 2020
Positieve ervaringen
Prima bed en knus apart woonkamertje en top ontbijt