Op korte afstand van de Westerschelde ontvangt de familie Bosselaar U op hun oude Zeeuwse boerderij. U kunt een appartement (vakantiewoning) huren, geschikt voor 2 personen en tevens een stacaravan voor 2 personen die in een weiland staat op korte afstand van de boerderij. U kunt voor een weekend/ midweek/ week huren. Het akkerbouwbedrijf in het Zeeuwse kent door het jaar heen allerlei vaste werkzaamheden. De in april bloeiende bloesems in de boomgaard, de graanoogst in augustus. De volle bl...oemendijken in mei. Reden genoeg om dat eens te komen bekijken. De meer dan 100 jaar oude boerderij ademt het karakteristieke Zeeuwse nog uit. en dat alles omgeven door hoogstamfruit, notenbomen, een oude drinkput, een moestuin, een uilenkast en bloementuin. Maar ook: het verhaal van de boer over Zeeland en de landbouw daar.
Op korte afstand van de Westerschelde ontvangt de familie Bosselaar U op hun oude Zeeuwse boerderij. U kunt een appartement (vakantiewoning) huren, ge...schikt voor 2 personen en tevens een stacaravan voor 2 personen die in een weiland staat op korte afstand van de boerderij. U kunt voor een weekend/ midweek/ week huren. Het akkerbouwbedrijf in het Zeeuwse kent door het jaar heen allerlei vaste werkzaamheden. De in april bloeiende bloesems in de boomgaard, de graanoogst in augustus. De volle bloemendijken in mei. Reden genoeg om dat eens te komen bekijken. De meer dan 100 jaar oude boerderij ademt het karakteristieke Zeeuwse nog uit. en dat alles omgeven door hoogstamfruit, notenbomen, een oude drinkput, een moestuin, een uilenkast en bloementuin. Maar ook: het verhaal van de boer over Zeeland en de landbouw daar.
Kamerinformatie:
Appartement voor max. 2 pers. met aparte slaapkamer, douche/toilet, keuken excl. ontbijt
Laagseizoen: Weekend €155,-
Midweek €180,-
Week. €290,-
Hoogseizoen: Weekend €175,-
Midweek €205,-
Week €365,-
Kamergrootte: 30 m²
Badkamerfaciliteiten: Douche, Toilet, Wastafel
Kamerfaciliteiten: Begane grond, Eigen entree, Balkon/terras, TV, Zitje, Eigen keuken, Verwarming, Internet, Koelkast
Kamerimpressie:
Kamerinformatie:
Huurprijzen
zonder ontbijt
Per week laag € 250,-
hoog € 320,-
Weekend laag € 135,-
hoog € 150,-
Midweek laag € 150,-
hoog € 175,-
Prijzen zijn op basis van 2 personen.
Stacaravan staat dicht bij woonhuis.
Badkamerfaciliteiten: Douche, Toilet, Wastafel
Kamerfaciliteiten: Eigen entree, TV, Zitje, Eigen keuken, Verwarming, Koelkast
Kamerimpressie:
Heerlijk
Simone, november 2019
Positieve ervaringen
Het appartement in het voormalige varkenshok van de boerderij is van... alle gemakken voorzien. Heerlijke bedden, keuken met kookgelegenheid en een goede badkamer. Lekker afgelegen met uitzicht op de velden en de scharrelende kippen op het erf!
Verbeterpunt(en)
geen
Zeer goed
Maijke Sparnaaij, november 2019
Positieve ervaringen
Deze B&B is een prachtige verrassing in het rustige Zeeuwse boerenland!... De varkens wonen niet meer in deze voormalige stal, die nu helemaal ingericht is voor gasten die alles wat ze nodig hebben hier vinden, zonder overdreven luxe.
Wij hebben hier een goede nacht doorgebracht en hebben ons het uitgebreide ontbijt goed laten smaken; met natuurlijke de bekende Zeeuwse bolussen en eitjes van de op het erf wonende kipjes.
een aanrader!
Goed
Leoni van den Heuvel, november 2019
Positieve ervaringen
Leuke plek om Zeeland te ontdekken.
Eigen keukentje is fijn.
Verbeterpunt(en)
De... matrassen zijn doorgezakt, daardoor erg slecht geslapen helaas.
Andre , oktober 2019
Positieve ervaringen
Ontvangst door eigenaar B&B
Verbeterpunt(en)
De... niet (goed) werkende digitenne tv verbeteren.
Klein beetje koffie of een koffiepad beschikbaar stellen, zodat gast bij aankomst koffie kan zetten.
Nu moet gast zelf een pakje koffie of koffiepads meebrengen...
Temperatuur in B&B mag best iets hoger worden ingesteld dan de ingestelde temperatuur 18,5 graden door eigenaar.
Laat gasten zien waar en hoe dit ingesteld kan gaan worden.