B&B Warten
96 Bed and Breakfasts nearby Warten,
Pets allowed
Near Warten
Mauritiuskerk B&B Studio's
Jirnsum
(10.9 km from Warten)
Leeuwarden
(10.9 km from Warten)
Pension Op'e Koai
Jirnsum
(10.9 km from Warten)
(11 km from Warten)
(12.2 km from Warten)
(12.4 km from Warten)
(12.5 km from Warten)
(12.9 km from Warten)
(13.1 km from Warten)
(13.1 km from Warten)
(13.3 km from Warten)
(13.6 km from Warten)
(14 km from Warten)
De Oase
De Westereen
(14.5 km from Warten)
(14.6 km from Warten)
(15.2 km from Warten)
(15.4 km from Warten)
(15.6 km from Warten)
(15.8 km from Warten)
It Merkelân
Beetsterzwaag
(16 km from Warten)
Bijzonder overnachten aan het water 11stedenroute
Burdaard
(16.2 km from Warten)
(16.4 km from Warten)
Herberg Het Rechthuis
(16.7 km from Warten)
De Merelhof
Harkema
(16.9 km from Warten)