B&B Warten
96 Bed and Breakfasts nearby Warten,
Pets allowed
Near Warten
Leeuwarden
(10.5 km from Warten)
(10.6 km from Warten)
Puur Eastermar - Wellness
Eastermar
(10.7 km from Warten)
Leeuwarden
(10.9 km from Warten)
Pension Op'e Koai
Jirnsum
(10.9 km from Warten)
(11 km from Warten)
(12.4 km from Warten)
(12.5 km from Warten)
(12.9 km from Warten)
(13.1 km from Warten)
(13.3 km from Warten)
(13.6 km from Warten)
(14 km from Warten)
De Oase
De Westereen
(14.5 km from Warten)
(14.6 km from Warten)
(15.2 km from Warten)
(15.4 km from Warten)
(15.6 km from Warten)
(15.8 km from Warten)
(16.4 km from Warten)
B&B de schapenschuur
(16.4 km from Warten)
De Merelhof
Harkema
(16.9 km from Warten)
Mien B&B
Damwâld
(17 km from Warten)
Tusken Wad en Wâld
Kollumersweach
(17 km from Warten)