B&B Paesens
97 Bed and Breakfasts in and around Paesens,
Pets allowed
Near Paesens
(27.1 km from Paesens)
(27.2 km from Paesens)
(27.4 km from Paesens)
(27.4 km from Paesens)
Op de Roemte
Baflo
(27.5 km from Paesens)
Bed & Breakfast Batenborg
(27.9 km from Paesens)
Leeuwarden
(28.4 km from Paesens)
(28.4 km from Paesens)
(28.4 km from Paesens)
(28.5 km from Paesens)
Leeuwarden
(28.8 km from Paesens)
Leeuwarden
(28.8 km from Paesens)
Leeuwarden
(29 km from Paesens)
(29.1 km from Paesens)
Leeuwarden
(29.1 km from Paesens)
(29.2 km from Paesens)
Leeuwarden
(29.2 km from Paesens)
B&B Garnwerd
Garnwerd
(29.2 km from Paesens)
Leeuwarden
(29.2 km from Paesens)
Leeuwarden
(29.3 km from Paesens)
De Krakende Wagens
(29.4 km from Paesens)
Loft 32
(29.5 km from Paesens)
De Slaapmuts
(29.5 km from Paesens)
Leeuwarden
(29.5 km from Paesens)