B&B Ossenzijl
97 Bed and Breakfasts in and around Ossenzijl,
Pets allowed
Near Ossenzijl
Jantje Slot Hoeve
Oosterzee
(13.5 km from Ossenzijl)
(13.8 km from Ossenzijl)
Het Leeuwterveld
(13.8 km from Ossenzijl)
B&B Klein Beeckesteijn
De Bult
(13.9 km from Ossenzijl)
(14 km from Ossenzijl)
(14.3 km from Ossenzijl)
(14.4 km from Ossenzijl)
B&B Andringa State
(14.5 km from Ossenzijl)
(14.6 km from Ossenzijl)
De Aurelia
Ouwster-Nijega
(14.7 km from Ossenzijl)
De Middelste Dam
Mildam
(15 km from Ossenzijl)
Bed & Breakfast 'Het Huis'
Oranjewoud
(15.9 km from Ossenzijl)
(16.2 km from Ossenzijl)
(16.9 km from Ossenzijl)
Wijndomein De Heidepleats
Sint Nicolaasga
(17 km from Ossenzijl)
Puurderij B&B en meer....
(17.1 km from Ossenzijl)
Bedandbreakfast54
Nijensleek
(17.2 km from Ossenzijl)
B&B De Scharren
Scharsterbrug
(17.6 km from Ossenzijl)
De Rode Baron
(17.6 km from Ossenzijl)
B&B 't Mar
Heerenveen
(17.7 km from Ossenzijl)
(17.8 km from Ossenzijl)
B&B Hûs Jens
Bontebok
(18.3 km from Ossenzijl)
B&B Zandhuizen
Zandhuizen
(18.3 km from Ossenzijl)
Hoeve 202
Noordwolde
(18.5 km from Ossenzijl)