B&B Marijenkampen
97 Bed and Breakfasts in and around Marijenkampen,
Pets allowed
Near Marijenkampen
Buiten
Nijeholtpade
(11.6 km from Marijenkampen)
De Lindehoeve
Vledder
(11.6 km from Marijenkampen)
(11.6 km from Marijenkampen)
Moe's Tuin
Vledder
(11.6 km from Marijenkampen)
(11.7 km from Marijenkampen)
B&B Op Kolderveen
(12 km from Marijenkampen)
(12.2 km from Marijenkampen)
(12.2 km from Marijenkampen)
Aan het Voetpad
(12.2 km from Marijenkampen)
B&B Otterstee
Havelte
(12.3 km from Marijenkampen)
Knoop-punt 31
Wapserveen
(12.4 km from Marijenkampen)
Bedandbreakfast2wittekaters
Blankenham
(12.6 km from Marijenkampen)
De Veurdeale
Havelte
(12.6 km from Marijenkampen)
“Charmant Buiten”
Zandhuizen
(12.8 km from Marijenkampen)
B&B 't Kragelhuus
Boijl
(13.1 km from Marijenkampen)
(13.1 km from Marijenkampen)
B&B de Plataan Havelte
Havelte
(13.5 km from Marijenkampen)
De Middelste Dam
Mildam
(14 km from Marijenkampen)
Mahil-Laya
Meppel
(14.2 km from Marijenkampen)
(14.4 km from Marijenkampen)
B&B De Lindevallei
Oldeberkoop
(14.6 km from Marijenkampen)
De Elegast
Oldeberkoop
(14.7 km from Marijenkampen)
Het Leeuwterveld
(15.1 km from Marijenkampen)
B&B Hoeve Doldersummerveld
Doldersum
(15.2 km from Marijenkampen)