B&B Het Kalf
96 Bed and Breakfasts nearby Het Kalf,
Pets allowed
Near Het Kalf
Xaviera Hollander's Happy House B&B
(13.9 km from Het Kalf)
The Island Houseboat
(14 km from Het Kalf)
B&B Duingasten
Driehuis
(14.1 km from Het Kalf)
De Mezenhof
Castricum
(14.1 km from Het Kalf)
B&B Harpotel
(14.2 km from Het Kalf)
Bed & Breakfast The Mallard
(14.5 km from Het Kalf)
(14.7 km from Het Kalf)
Heaven in East
(14.8 km from Het Kalf)
Boat & Breakfast Ms Jantina
(14.8 km from Het Kalf)
Gastenverblijf IJmuiden
IJmuiden
(14.9 km from Het Kalf)
Scheepjeserf
Schermerhorn
(15 km from Het Kalf)
Boerderij Sinneveld
Santpoort-Zuid
(15.1 km from Het Kalf)
Schermer Eylandt
Schermerhorn
(15.1 km from Het Kalf)
De Landleeuw
(15.2 km from Het Kalf)
B&B De Witte Brug
Stompetoren
(15.3 km from Het Kalf)
Barns
Bakkum
(15.6 km from Het Kalf)
(16.1 km from Het Kalf)
Jacobshoeve Bakkum
Castricum aan Zee
(16.1 km from Het Kalf)
(16.1 km from Het Kalf)
(16.1 km from Het Kalf)
Carla Lagerburg
Edam
(16.2 km from Het Kalf)
(16.3 km from Het Kalf)
MooyBakkum
Castricum aan Zee
(16.4 km from Het Kalf)
Water & Land
Uitdam
(16.5 km from Het Kalf)