B&B Boornbergum
96 Bed and Breakfasts nearby Boornbergum,
Pets allowed
Near Boornbergum
(21.8 km from Boornbergum)
VaarHuis Friesland
Offingawier
(21.8 km from Boornbergum)
(21.9 km from Boornbergum)
B&B 't Kragelhuus
Boijl
(21.9 km from Boornbergum)
de Paardenstal
Een
(21.9 km from Boornbergum)
(22 km from Boornbergum)
(22.2 km from Boornbergum)
(22.2 km from Boornbergum)
(22.3 km from Boornbergum)
(22.5 km from Boornbergum)
Pake`s Hiem
Kollum
(22.5 km from Boornbergum)
B&B De Boshoeve
Boijl
(22.5 km from Boornbergum)
B&B Het Oude Dorpscafé
Zorgvlied
(22.7 km from Boornbergum)
Leeuwarden
(22.7 km from Boornbergum)
De Aurelia
Ouwster-Nijega
(22.8 km from Boornbergum)
Trefkerk
(23 km from Boornbergum)
Leeuwarden
(23.2 km from Boornbergum)
Herberg Foestrum
Westergeest
(23.3 km from Boornbergum)
Mien B&B
Damwâld
(23.4 km from Boornbergum)
't Skoalhûs Wellness en Slapen
Westergeest
(23.5 km from Boornbergum)
Klein Soestdijk
Veenhuizen
(23.7 km from Boornbergum)
Aekingahof
(23.7 km from Boornbergum)
De Posthoorn
(23.9 km from Boornbergum)
(24.1 km from Boornbergum)