De Bed Bij Breakfast “Imkerij Immenhof” is vlakbij Nijmegen, is comfortabel ingericht en van alle gemakken voorzien. U beleeft een unieke ervaring binnen de bijzondere tuinen van Imkerij Immenhof, waar de wereld van de bijen en de natuur zich verbind. Daarnaast heeft de Imkerij een magisch uitziende Balinese tuin waar u eventueel uw ontbijt kunt nuttigen. Wanneer u bij ons bent krijgt u een tropisch vakantiegevoel! De woning straalt Aziatisch uit, wat de perfecte combinatie is voor een heerlijk ...tropisch verblijf! Verder is er op eigen terrein parkeergelegenheid voor de auto. De Bed Bij Breakfast is een bijzondere locatie midden tussen de natuurgebieden: Reichswald,Overasseltse-Haterse Vennen,Heumensoord,Groesbeekse bos,Mookerheide. U kunt prachtige fietstochten en wandeltochten maken. Een vrijstaand Indonesisch ingericht huisje met een uitstekend 2-persoons bamboebed met daarbij een tropisch uitziende huiskamer midden in de tuinen van Imkerij Immenhof.
De Bed Bij Breakfast “Imkerij Immenhof” is vlakbij Nijmegen, is comfortabel ingericht en van alle gemakken voorzien. U beleeft een unieke ervaring bin...nen de bijzondere tuinen van Imkerij Immenhof, waar de wereld van de bijen en de natuur zich verbind. Daarnaast heeft de Imkerij een magisch uitziende Balinese tuin waar u eventueel uw ontbijt kunt nuttigen. Wanneer u bij ons bent krijgt u een tropisch vakantiegevoel! De woning straalt Aziatisch uit, wat de perfecte combinatie is voor een heerlijk tropisch verblijf! Verder is er op eigen terrein parkeergelegenheid voor de auto. De Bed Bij Breakfast is een bijzondere locatie midden tussen de natuurgebieden: Reichswald,Overasseltse-Haterse Vennen,Heumensoord,Groesbeekse bos,Mookerheide. U kunt prachtige fietstochten en wandeltochten maken. Een vrijstaand Indonesisch ingericht huisje met een uitstekend 2-persoons bamboebed met daarbij een tropisch uitziende huiskamer midden in de tuinen van Imkerij Immenhof.
Kamerinformatie:
Kamergrootte: 60 m²
Badkamerfaciliteiten: Douche, Toilet
Kamerfaciliteiten: Begane grond, Niet roken, Eigen entree, Balkon/terras, Zitje, Eigen keuken, Verwarming, Internet, Koelkast
Kamerimpressie:
Heerlijk
Katja, oktober 2020
Positieve ervaringen
Je waant je echt in Bali. Het huisje is van alle gemakken voorzien, het... is er stil, en wat opviel was hoe schoon(!) het was.
De gastvrouw is ontzettend gastvrij en inspirerend (de imkerij, de Balinese tuin etc). De informatie over en het zien van de bijen was indrukwekkend. Het ontbijt in de Balinese tuin; een sprookje :)
Verbeterpunt(en)
Het zou nog mooier zijn (als dit praktisch mogelijk is) als het huisje ook echt in een van de tuinen zou staan, met nog meer inkijk in de tuin.
Fantastisch
Inez Derksen, augustus 2020
Positieve ervaringen
Achter de poort vanaf de weg begint een oase. Een heerlijk lunchterras... met lekkere hapjes, een prachtige bijentuin vol weelderige bloemen en het privilege om als B&B-gast te ontbijten en vertoeven in de Balinese tuin vol weelderige planten....dat alles maakt dat je even helemaal weg bent. Op reis in eigen land. Liefdevol ingericht tuinhuisje met lekker bed en de stilte van de plek. Een aanrader.
Fantastisch
Marco, augustus 2020
Positieve ervaringen
Super relaxt. Je waant je in een andere wereld.
Verbeterpunt(en)
Het... was erg warm in het verblijf. Was wel 37 graden die dag.
Voortreffelijk
Anthony, augustus 2020
Positieve ervaringen
This was the perfect short vacation for us, within easy reach of Amsterdam... by train or car. The hospitality we received whilst staying here was second to none. We learned so much about the importance of beekeeping during our stay and I must say it is fascinating to find out how the bees work and how intelligent they are. This is the perfect getaway to relax and unwynd from our busy schedules, the accomodation is super cozy and you wont find a tropical garden like it anywhere else in Netherlands
Verbeterpunt(en)
I simply can not fault our stay here In any way. Our experience was perfect from start until finish. I just wish we could have stayed longer, we will be back again 100%