B&B Oppenhuizen
96 Bed and Breakfasts nearby Oppenhuizen,
Pets allowed
Near Oppenhuizen
De Salix
Hitzum
(20.1 km from Oppenhuizen)
(20.7 km from Oppenhuizen)
B&B de Appelaar
Rijs
(21.2 km from Oppenhuizen)
Leeuwarden
(21.4 km from Oppenhuizen)
B&B it túnhûs
Achlum
(21.6 km from Oppenhuizen)
B&B 7de Hemel
Hemelum
(21.6 km from Oppenhuizen)
B&B Turfkade9
Franeker
(21.7 km from Oppenhuizen)
Bed and Breakfast Dekemahuis
Franeker
(21.8 km from Oppenhuizen)
Leeuwarden
(22 km from Oppenhuizen)
Leeuwarden
(22.1 km from Oppenhuizen)
De Middelste Dam
Mildam
(22.1 km from Oppenhuizen)
(22.2 km from Oppenhuizen)
(22.2 km from Oppenhuizen)
(22.2 km from Oppenhuizen)
Jonkerslân
(22.3 km from Oppenhuizen)
Leeuwarden
(22.4 km from Oppenhuizen)
Leeuwarden
(22.5 km from Oppenhuizen)
Pieni Talo
Bakhuizen
(22.5 km from Oppenhuizen)
Leeuwarden
(22.7 km from Oppenhuizen)
Stations Koffiehuis
Molkwerum
(22.7 km from Oppenhuizen)
De Laatste Stuiver
Nijetrijne
(22.7 km from Oppenhuizen)
Leeuwarden
(23 km from Oppenhuizen)
Leeuwarden
(23.1 km from Oppenhuizen)
Aan het Voetpad
(23.4 km from Oppenhuizen)