B&B Opende
97 Bed and Breakfasts in and around Opende,
Province of Groningen
Pets allowed
Near Opende
B&B de Burcht
Bunne
(23.1 km from Opende)
Accommodatie Claercamp
(23.6 km from Opende)
Het Schepershoes
Peest
(23.7 km from Opende)
(23.9 km from Opende)
Nummer15
Groningen
(24.1 km from Opende)
Groningen
(24.1 km from Opende)
Onder De Pannen
Groningen
(24.1 km from Opende)
B&B Westerhaven
Groningen
(24.4 km from Opende)
B&B Garnwerd
Garnwerd
(24.5 km from Opende)
B&B Lisa
Haren
(24.6 km from Opende)
Jonkerslân
(24.6 km from Opende)
De Tuinkamer Sela
(24.9 km from Opende)
Bij de Pinken
Eelde
(24.9 km from Opende)
Klein Garnwerd 9
(24.9 km from Opende)
(25.1 km from Opende)
Bijzonder overnachten aan het water 11stedenroute
Burdaard
(25.1 km from Opende)
Guesthouse Vannacht
Groningen
(25.2 km from Opende)
Leeuwarden
(25.3 km from Opende)
B&B Sint Anthony Gasthuis
Groningen
(25.3 km from Opende)
(25.3 km from Opende)
Pied à Terre Oostersingel
Groningen
(25.4 km from Opende)
Trefkerk
(25.4 km from Opende)
Het Roodborstje
Groningen
(25.5 km from Opende)
'Het Kasteeltje'
Groningen
(25.5 km from Opende)