B&B Oldemarkt
96 Bed and Breakfasts nearby Oldemarkt,
Pets allowed
Near Oldemarkt
(12.1 km from Oldemarkt)
De Middelste Dam
Mildam
(12.8 km from Oldemarkt)
(12.8 km from Oldemarkt)
Buiten
Nijeholtpade
(13 km from Oldemarkt)
Bedandbreakfast54
Nijensleek
(13.3 km from Oldemarkt)
Bed & Breakfast 'Het Huis'
Oranjewoud
(14.3 km from Oldemarkt)
Puurderij B&B en meer....
(14.3 km from Oldemarkt)
(14.4 km from Oldemarkt)
B&B Zandhuizen
Zandhuizen
(14.4 km from Oldemarkt)
Hoeve 202
Noordwolde
(14.5 km from Oldemarkt)
Het Leeuwterveld
(14.7 km from Oldemarkt)
(15.5 km from Oldemarkt)
B&B Hûs Jens
Bontebok
(15.7 km from Oldemarkt)
De Aurelia
Ouwster-Nijega
(15.7 km from Oldemarkt)
“Charmant Buiten”
Zandhuizen
(15.8 km from Oldemarkt)
B&B Geniet Nátuurlijk
Wapserveen
(16.1 km from Oldemarkt)
B&B 't Mar
Heerenveen
(16.3 km from Oldemarkt)
Anno 1770
Vledder
(16.3 km from Oldemarkt)
B&B Op Kolderveen
(16.3 km from Oldemarkt)
De Lindehoeve
Vledder
(16.6 km from Oldemarkt)
Moe's Tuin
Vledder
(16.6 km from Oldemarkt)
De Elegast
Oldeberkoop
(16.7 km from Oldemarkt)
(16.7 km from Oldemarkt)
B&B 't Kragelhuus
Boijl
(16.8 km from Oldemarkt)