B&B Kimswerd
96 Bed and Breakfasts nearby Kimswerd,
Pets allowed
Near Kimswerd
VaarHuis Friesland
Offingawier
(23.2 km from Kimswerd)
De Wolvetinte
It Heidenskip
(23.6 km from Kimswerd)
Leeuwarden
(24.2 km from Kimswerd)
(24.3 km from Kimswerd)
Leeuwarden
(24.4 km from Kimswerd)
(24.7 km from Kimswerd)
Mauritiuskerk B&B Studio's
Jirnsum
(24.8 km from Kimswerd)
Leeuwarden
(25 km from Kimswerd)
Leeuwarden
(25 km from Kimswerd)
B&B UnieCK
Koudum
(25.1 km from Kimswerd)
(25.2 km from Kimswerd)
Leeuwarden
(25.3 km from Kimswerd)
Aan de Haven B&B
Woudsend
(25.4 km from Kimswerd)
Leeuwarden
(25.4 km from Kimswerd)
Pension Op'e Koai
Jirnsum
(25.5 km from Kimswerd)
Mid83
Woudsend
(25.5 km from Kimswerd)
(25.5 km from Kimswerd)
Leeuwarden
(25.7 km from Kimswerd)
(25.7 km from Kimswerd)
Leeuwarden
(25.7 km from Kimswerd)
(25.9 km from Kimswerd)
(26 km from Kimswerd)
Leeuwarden
(26.1 km from Kimswerd)
(26.3 km from Kimswerd)