B&B Dokkumer Nieuwe Zijlen
96 Bed and Breakfasts nearby Dokkumer Nieuwe Zijlen,
Pets allowed
Near Dokkumer Nieuwe Zijlen
Bed & Breakfast Batenborg
(22.2 km from Dokkumer Nieuwe Zijlen)
B&B Garnwerd
Garnwerd
(22.5 km from Dokkumer Nieuwe Zijlen)
Op de Roemte
Baflo
(23.1 km from Dokkumer Nieuwe Zijlen)
Klein Garnwerd 9
(23.3 km from Dokkumer Nieuwe Zijlen)
(23.4 km from Dokkumer Nieuwe Zijlen)
De Krakende Wagens
(23.7 km from Dokkumer Nieuwe Zijlen)
De Slaapmuts
(23.8 km from Dokkumer Nieuwe Zijlen)
Loft 32
B&B d'Olle Goof
(24.3 km from Dokkumer Nieuwe Zijlen)
(24.9 km from Dokkumer Nieuwe Zijlen)
(25.1 km from Dokkumer Nieuwe Zijlen)
(25.4 km from Dokkumer Nieuwe Zijlen)
(25.6 km from Dokkumer Nieuwe Zijlen)
(26 km from Dokkumer Nieuwe Zijlen)
(26.2 km from Dokkumer Nieuwe Zijlen)
Leeuwarden
(26.4 km from Dokkumer Nieuwe Zijlen)
Leeuwarden
(26.5 km from Dokkumer Nieuwe Zijlen)
B&B Bellefleur, huisje Jasmijn
Roderwolde
(26.6 km from Dokkumer Nieuwe Zijlen)
B&B Bellefleur, huisje Daisy
Roderwolde
B&B De Engelhoeve
Roderwolde