B&B Beetsterzwaag
97 Bed and Breakfasts in and around Beetsterzwaag,
Pets allowed
Near Beetsterzwaag
(21.9 km from Beetsterzwaag)
B&B Hoeve Doldersummerveld
Doldersum
(22.3 km from Beetsterzwaag)
Tala Lodge
Ravenswoud
Best B&B 2015
(22.3 km from Beetsterzwaag)
De Boksloot
Ravenswoud
(22.3 km from Beetsterzwaag)
Leeuwarden
(22.4 km from Beetsterzwaag)
De Aurelia
Ouwster-Nijega
(22.4 km from Beetsterzwaag)
(22.5 km from Beetsterzwaag)
Namasté
Roden
(23.1 km from Beetsterzwaag)
B&B 't Olde Wief
Oldetrijne
(23.1 km from Beetsterzwaag)
(23.3 km from Beetsterzwaag)
VaarHuis Friesland
Offingawier
(23.3 km from Beetsterzwaag)
De Witte Raaf
Ravenswoud
(23.5 km from Beetsterzwaag)
Leeuwarden
(23.8 km from Beetsterzwaag)
Leeuwarden
(23.8 km from Beetsterzwaag)
Leeuwarden
(24 km from Beetsterzwaag)
Anno 1770
Vledder
(24 km from Beetsterzwaag)
(24 km from Beetsterzwaag)
(24 km from Beetsterzwaag)
Moe's Tuin
Vledder
(24.1 km from Beetsterzwaag)
De Lindehoeve
Vledder
(24.1 km from Beetsterzwaag)
B&B De Scharren
Scharsterbrug
(24.5 km from Beetsterzwaag)
Leeuwarden
(24.6 km from Beetsterzwaag)
Leeuwarden
(24.6 km from Beetsterzwaag)
Pake`s Hiem
Kollum
(24.7 km from Beetsterzwaag)