B&B Basse
97 Bed and Breakfasts in and around Basse,
Pets allowed
Near Basse
(11 km from Basse)
(11 km from Basse)
B&B Op Kolderveen
(12.3 km from Basse)
Hoeve 202
Noordwolde
(12.4 km from Basse)
B&B Geniet Nátuurlijk
Wapserveen
(12.5 km from Basse)
(12.9 km from Basse)
(12.9 km from Basse)
Buiten
Nijeholtpade
(13.1 km from Basse)
B&B Zandhuizen
Zandhuizen
(13.1 km from Basse)
Anno 1770
Vledder
(13.4 km from Basse)
B&B Otterstee
Havelte
(13.4 km from Basse)
Het Leeuwterveld
(13.5 km from Basse)
De Veurdeale
Havelte
(13.6 km from Basse)
De Lindehoeve
Vledder
(13.6 km from Basse)
Moe's Tuin
Vledder
(13.6 km from Basse)
Knoop-punt 31
Wapserveen
(14.3 km from Basse)
Mahil-Laya
Meppel
(14.4 km from Basse)
(14.6 km from Basse)
“Charmant Buiten”
Zandhuizen
(14.6 km from Basse)
(14.7 km from Basse)
De Middelste Dam
Mildam
(14.7 km from Basse)
B&B de Plataan Havelte
Havelte
(14.9 km from Basse)
B&B 't Kragelhuus
Boijl
(15 km from Basse)
Schotererf
Kuinre
(15.3 km from Basse)