De Reggestee
- Woonboerderij
- 1 appartement
Zoekt u rust, ruimte en comfort in een prachtige groene omgeving, gelegen aan de Regge, dan bent u hier aan het juiste adres. Onze B&B straalt luxe en sfeer uit waardoor u zich thuis zult voelen. Vloerverwarming, een sfeerhaard en heerlijk slapen op kingsize boxsprings bedden zodat u op en top kunt genieten.
In onze B&B De Reggestee kunnen twee personen overnachten voor €104,50 per nacht voor minimaal 2 nachten, excl. €1,50 toeristenbelasting pp.pn. en incl. een heerlijk uitgebreid ontbijt
Ook is het mogelijk om in onze monumentale boerderij te overnachten voor €125,00 per nacht, voor minimaal 2 nachten.
Kom heerlijk onthaasten in onze sfeervolle B&B en geniet van alle rust, ruimte en comfort, in een prachtige omgeving aan de Regge, midden tussen de weilanden met een heerlijk eigen terras en een uniek uitzicht op de Lemelerberg.
Welkom, wij hopen u binnenkort te ontmoeten!
Herman en Bernadien
Voorzieningen
Parkeren (Gratis)
Terras (algemeen gebruik)
Tuin
BBQ-voorzieningen
Keuken (algemeen gebruik)
Zitkamer
Niet roken in gehele B&B
Fietsverhuur (toeslag)
Kies je verblijfsdata
Kies je verblijfsdata om beschikbaarheid en prijzen te zien
appartement voor je verblijf
De Reggestee
Appartement
- Inclusief ontbijt
- 30 m²
- Privé badkamer
- Geheel gelegen op begane grond
- Eigen keuken
- Eigen entree
- Gratis WiFi
Voorwaarden
Inchecken
15:00 - 18:00
Uitchecken
10:30 - 11:00
Betaalmethodes op locatie
Contant
Overboeking (IBAN)
Kinderen & Extra bedden
Kinderen van alle leeftijden zijn welkom.
Details over kinderen en extra bedden vind je bij de kamerinformatie.
Openbaar vervoer
500 m van de bushalte, 9 km van het treinstation
Contact met De Reggestee
De Reggestee
Hancateweg Oost 5
7447TL Hellendoorn
Nederland
Je reserveringsaanvraag is vrijblijvend en pas definitief nadat deze door zowel jou als de eigenaar bevestigd is. Stel daarom gerust je aanvullende vragen in het reserveringsaanvraagformulier.