Kunnemanshoeve

  • Woonboerderij
  • 1 gastenkamer
April 2026 gaan wij weer open voor het komend seizoen De Kunnemanshoeve, een voormalige boerderij gelegen aan een oud doodlopend weggetje in Nieuwegein. Waar ooit de koeien stonden is nu een plek voor een overnachting voor twee personen. Er is een slaapgedeelte met twee aparte bedden, een zit/ eetgedeelte en een douche toiletruimte. Alles gelijksvloer met eigen ingang grenzend aan de tuin. De centrale ligging van Nieuwegein maakt dat de B&B een goede plek is om te overnachten voor fietsers en wandelaars en anderen die Nieuwegein kort bezoeken. fietsverhuur !!!!

Voorzieningen

Tuin
Niet roken in gehele B&B
Fietsverhuur (toeslag)
Huisdieren welkom (na overleg)
WiFi (gratis)

Kies je verblijfsdata

Kies je verblijfsdata om beschikbaarheid en prijzen te zien

gastenkamer voor je verblijf

Let op: de actuele beschikbaarheidsinformatie van deze B&B is onbekend. Weten of er plek is? Stuur dan eerst een reserveringsaanvraag.

Kamer 1

Kamer
  • Inclusief ontbijt
  • 24 m²
  • Privé badkamer
  • Geheel gelegen op begane grond
  • Eigen entree

Voorwaarden

Inchecken
17:00 - 21:00
Uitchecken
07:00 - 10:00
Betaalmethodes op locatie
Contant
Overboeking (IBAN)
Kinderen & Extra bedden
Details over kinderen en extra bedden vind je bij de kamerinformatie.
Openbaar vervoer
500 m van de bushalte

Contact met Kunnemanshoeve

Kunnemanshoeve
De Malapertweg 21
3439MJ Nieuwegein
Nederland
Je reserveringsaanvraag is vrijblijvend en pas definitief nadat deze door zowel jou als de eigenaar bevestigd is. Stel daarom gerust je aanvullende vragen in het reserveringsaanvraagformulier.
Bekijk website