- B&B
- 1 appartement
Waar Borger ooit ontstaan is staat ons volledig gerenoveerde jaren ’30 huis, tussen typisch Drentse boerderijen. Op de eerste verdieping vindt u onze knusse en sfeervolle Bed & Breakfast. Wilt u overnachten in een mooie ruime slaapkamer met lits-jumeaux, uw eigen badkamer en apart toilet en een eigen woonkamer met karakter, dan bent u bij ons aan het juiste adres.
De kamers zijn voorzien van alle gemakken en luxe om heerlijk te ontspannen en de volgende ochtend de dag te starten met een eerlijk ontbijt. Op een tijdstip dat u zelf aangeeft zorgen wij voor een overheerlijk ontbijt met verse streekproducten. U kunt het ontbijt eventueel upgraden met een keuze uit verschillende vers bereide warme gerechten (hartig of zoet).
In de directe omgeving van d’Ambacht zijn prachtige natuurgebieden waar u heerlijk kunt wandelen of fietsen. Pieterpad en Drenthepad liggen in onze directe omgeving. Gratis WiFi, gratis parkeren op eigen terrein en gratis fietsoplaadpunt.
Voorzieningen
Adults only
Parkeren (Gratis)
Terras (algemeen gebruik)
Zitkamer
Fietsverhuur (toeslag)
WiFi (gratis)
Kies je verblijfsdata
Kies je verblijfsdata om beschikbaarheid en prijzen te zien
appartement voor je verblijf
D'Ambacht
Appartement
- Inclusief ontbijt
- 40 m²
- Privé badkamer
- Airconditioning
- Privéterras
- Uitzicht op de tuin
- Eigen entree
- Gratis WiFi
Voorwaarden
Inchecken
16:00 - 20:00
Uitchecken
08:00 - 10:30
Betaalmethodes op locatie
Contant
Betaling met bankpas (Maestro)
Overboeking (IBAN)
Betaalverzoek
Kinderen & Extra bedden
Niet geschikt voor kinderen.
Openbaar vervoer
400 m van de bushalte, 20 km van het treinstation
Contact met Bed & Breakfast d'Ambacht
Bed & Breakfast d'Ambacht
Ambachtsstraat 11
9531JP Borger
Nederland
Je reserveringsaanvraag is vrijblijvend en pas definitief nadat deze door zowel jou als de eigenaar bevestigd is. Stel daarom gerust je aanvullende vragen in het reserveringsaanvraagformulier.