

Huisje in het bos
- Vakantiehuisje
- 1 appartement
Ons intiem huisje in het bos op 1 km afstand van het centrum van Schoorl met het befaamde klimduin en op fietsafstand van Schoorlse duinen, zee en strand. De woonkamer met bar- eettafel en halfopen keuken grenst aan de badkamer met luxe douche en toilet. Boven bevindt zich een knusse slaapkamer met een tweepersoons bed. De keuken is voorzien van een koelkast,2 inductie schijven,waterkoker,luxe oven met magnetron en een Nespresso-apparaat. Koffie en thee zijn aanwezig.Nabij je eigen entree staat je buitenzit voor het aperitief of avondmaal.
Het verblijf is 125 euro voor 2 personen per nacht; minimaal verblijf 2 nachten. Annuleren: 10 dagen voor aankomst.Daarna 50 % van de totale verblijfskosten.
In het centrum vind je meerdere leuke mogelijkheden voor ontbijt, lunch en diner. Een goede bakker, de Jumbo, meerdere mogelijkheden voor fietsverhuur. De stranden zijn op de fiets bereikbaar.
Het vriendelijke dorp Schoorl ligt op 5 km van Bergen.
Voorzieningen
- Parkeren (Gratis)
- Terras (algemeen gebruik)
- Tuin
- Spelletjes aanwezig
appartement voor je verblijf


Kamer 1
- Geen ontbijt
- 35 m²
- Privé badkamer
- Eigen keuken
- Eigen entree
- Gratis WiFi
Voorzieningen
In de accommodatie
- Zitkamer
- Eetkamer
- Koelkast
- Magnetron
- Koffie- en theefaciliteiten
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Oven
- Kookplaat
Algemeen
- Huisdieren niet toegestaan
Internet
- WiFi (gratis)
Activiteiten
- Zeilen
- Vissen
- Golfen
- Paardrijden
- Fietsen
- Minigolf
- Wandelen
Buiten & Uitzicht
- Tuin
- Terras (algemeen gebruik)
Parkeren
- Parkeren (Gratis)
Entertainment
- Spelletjes aanwezig
Overig
- Niet roken in gehele B&B
Gesproken talen
- Engels
- Duits
- Frans
- Nederlands
Voorwaarden
Inchecken
15:00 - 23:00
Uitchecken
10:00 - 10:00
Betaalmethodes op locatie
Contant
Overboeking (IBAN)