Woubrugge Logies ligt midden in het Groene Hart, Het pittoreske dorp Woubrugge ligt aan de Woudwetering bij het Braassemermeer waar je heerlijk kunt zeilen, surfen, roeien, zwemmen en vissen. De directe omgeving biedt ook veel mogelijkheden voor schitterende wandel- en fietstochten.
Maar Woubrugge ligt ook vlakbij het mooie Leiden, en op slechts een half uur rijden van Amsterdam, Noordwijk aan zee (strand), Den Haag, Scheveningen, Delft, Gouda, Lisse (De Keukenhof).
De vakantiewoning biedt v...olop ruimte voor 2 personen. Door de slaapbank tot bed (200x140 cm) om te vormen kan dit tot max. 4 personen worden uitgebreid. Door de zelfstandige inrichting zijn de prijzen gebaseerd op alleen logies. Wilt u toch een ontbijt dan serveren wij dat graag (€ 12,50- p.p). Gratis koffie (Nespresso), thee en stroopwafels voor de eerste dagen.
Op 200 meter afstand ligt een SPAR-supermarkt, een snackbar, afhaal-pizzeria, apotheek en fietsenhandel waar u fietsen en e-bikes kunt huren.
Woubrugge Logies ligt midden in het Groene Hart, Het pittoreske dorp Woubrugge ligt aan de Woudwetering bij het Braassemermeer waar je heerlijk kunt z...eilen, surfen, roeien, zwemmen en vissen. De directe omgeving biedt ook veel mogelijkheden voor schitterende wandel- en fietstochten.
Maar Woubrugge ligt ook vlakbij het mooie Leiden, en op slechts een half uur rijden van Amsterdam, Noordwijk aan zee (strand), Den Haag, Scheveningen, Delft, Gouda, Lisse (De Keukenhof).
De vakantiewoning biedt volop ruimte voor 2 personen. Door de slaapbank tot bed (200x140 cm) om te vormen kan dit tot max. 4 personen worden uitgebreid. Door de zelfstandige inrichting zijn de prijzen gebaseerd op alleen logies. Wilt u toch een ontbijt dan serveren wij dat graag (€ 12,50- p.p). Gratis koffie (Nespresso), thee en stroopwafels voor de eerste dagen.
Op 200 meter afstand ligt een SPAR-supermarkt, een snackbar, afhaal-pizzeria, apotheek en fietsenhandel waar u fietsen en e-bikes kunt huren.
Kamerinformatie:
De nieuwe vakantiewoning ligt in het mooie dorp Woubrugge aan de Woudwetering, die uitkomt in het Braassemermeer. De schitterende waterrijke, groene omgeving is erg geliefd bij wandelaars, fietsers en watersportliefhebbers (zeilen, sloepvaren, surfen, roeien en kanoën).
Kamergrootte: 40 m²
Badkamerfaciliteiten: Douche, Toilet, Wastafel
Kamerfaciliteiten: Begane grond, Niet roken, Eigen entree, Balkon/terras, TV, Zitje, Eigen keuken, Verwarming, Internet, Koelkast
Kamerimpressie:
Fantastisch
Meinten, oktober 2019
Positieve ervaringen
Prachtige b&b op een heerlijke plek in het Groene Hart. Perfect gelegen... voor bezoek aan Leiden, Den Haag, Gouda, maar ook voor mooie fiets- en wandeltochten.
Verbeterpunt(en)
Verwarming in de badkamer.
Fantastisch
Valerie, oktober 2019
Positieve ervaringen
Heel leuk en mooi huisje van alle gemakken voorzien. Ontvangst was ook... super, hele aardige mensen! Echt een aanrader!
Voortreffelijk
Alexander Grein, september 2019
Positieve ervaringen
sehr schöne Unterkunft, liebevoll eingerichtet und schön dekoriert, <...br />
ruhig und direkt am Kanal gelegen.
Einkaufsmöglichkeit/Markt um die Ecke.
Sehr freundliche und hilfsbereite Vermie
Verbeterpunt(en)
Keine, alles perfekt
Voortreffelijk
Jaap, september 2019
Positieve ervaringen
Samen met mijn echtgenote een hele fijne tijd gehad in Woubrugge. Midden... in het groene hart en toch zo dichtbij verschillende grote steden. Het huisje is erg leuk ingericht en wij voelden ons er gelijk thuis. De eigenaren zijn heel vriendelijk en behulpzaam en hebben aan alles gedacht! Zij gaven ons ook goede tips over de omgeving. We komen zeker nog eens terug!
Verbeterpunt(en)
Geen