B&B Leeuwarden
105 Bed and Breakfasts in and around Leeuwarden,
Pets allowed
Near Leeuwarden
De Koesfabriek
Dokkum
(18.9 km from Leeuwarden)
benb-snekerpoort
Sneek
(19.2 km from Leeuwarden)
Tusken Wad en Wâld
Kollumersweach
(19.3 km from Leeuwarden)
"De Schaapskooi"
Dokkum
(19.4 km from Leeuwarden)
Logement Nij Bonga
Holwerd
(19.5 km from Leeuwarden)
De Oude Wagenmakerij
Holwerd
(19.5 km from Leeuwarden)
VaarHuis Friesland
Offingawier
(19.8 km from Leeuwarden)
Vakantiehuis Smoek
Holwerd
(19.8 km from Leeuwarden)
(20.6 km from Leeuwarden)
Inn Hantum
Hantum
(20.6 km from Leeuwarden)
Thús yn Hantum.
Hantum
(20.6 km from Leeuwarden)
Herberg Foestrum
Westergeest
(21 km from Leeuwarden)
B&B Nr5
Herbaijum
(21 km from Leeuwarden)
Stadslogement KingSize
Sneek
(21.1 km from Leeuwarden)
't Skoalhûs Wellness en Slapen
Westergeest
(21.1 km from Leeuwarden)
B&B it túnhûs
Achlum
(21.2 km from Leeuwarden)
Volonté
Ysbrechtum
(21.3 km from Leeuwarden)
B&B de Klokkenstoel en appartementen
Goingarijp
(21.4 km from Leeuwarden)
Stadslogement Westersingel
Sneek
(21.5 km from Leeuwarden)
(21.9 km from Leeuwarden)
De Merelhof
Harkema
(22.3 km from Leeuwarden)
Bed & Brochje By ús thús
Ternaard
(22.5 km from Leeuwarden)
Inn Friesland
Ternaard
(22.5 km from Leeuwarden)
De Schilderswerkplaats
Nijland
(22.7 km from Leeuwarden)