B&B Herbaijum
97 Bed and Breakfasts in and around Herbaijum,
Pets allowed
Near Herbaijum
Het Hert
Wons
(12.2 km from Herbaijum)
De Oude Dame
Oosterend
(12.6 km from Herbaijum)
Elfstedenstate Vakantiewoning
Oosterend
(12.6 km from Herbaijum)
Mary's Place
Oosterend
(12.9 km from Herbaijum)
B&B Zathe De Spieker
Itens
(13.2 km from Herbaijum)
Karin's Bed and Breakfast
(13.3 km from Herbaijum)
Froukje's B&B
(13.3 km from Herbaijum)
(13.5 km from Herbaijum)
Stadsherberg Heeremastate
(13.8 km from Herbaijum)
(15.2 km from Herbaijum)
Meinardi Bed en Breakfast
Lytsewierrum
(15.6 km from Herbaijum)
De Schilderswerkplaats
Nijland
(15.8 km from Herbaijum)
(15.8 km from Herbaijum)
Wellness Allingastate
Allingawier
(16 km from Herbaijum)
(16.2 km from Herbaijum)
B&B 1869
Scharnegoutum
(18.5 km from Herbaijum)
Volonté
Ysbrechtum
(18.7 km from Herbaijum)
Leeuwarden
(19.3 km from Herbaijum)
Leeuwarden
(19.3 km from Herbaijum)
(19.9 km from Herbaijum)
(20 km from Herbaijum)
(20.1 km from Herbaijum)
(20.1 km from Herbaijum)
Stadslogement KingSize
Sneek
(20.1 km from Herbaijum)