B&B Franeker
99 Bed and Breakfasts in and around Franeker,
Pets allowed
Near Franeker
B&B It Wythus
Witmarsum
6.6
(10.6 km from Franeker)
De Oude Dame
Oosterend
(10.9 km from Franeker)
Elfstedenstate Vakantiewoning
Oosterend
(10.9 km from Franeker)
Mary's Place
Oosterend
(11.2 km from Franeker)
B&B Zathe De Spieker
Itens
(11.3 km from Franeker)
(12.4 km from Franeker)
(12.8 km from Franeker)
Karin's Bed and Breakfast
(13 km from Franeker)
(13.4 km from Franeker)
Froukje's B&B
(13.4 km from Franeker)
Meinardi Bed en Breakfast
Lytsewierrum
(13.5 km from Franeker)
Het Hert
Wons
(13.8 km from Franeker)
Stadsherberg Heeremastate
(13.8 km from Franeker)
De Schilderswerkplaats
Nijland
(15.1 km from Franeker)
Leeuwarden
(16.3 km from Franeker)
Leeuwarden
(16.3 km from Franeker)
B&B 1869
Scharnegoutum
(16.6 km from Franeker)
(17 km from Franeker)
Wellness Allingastate
Allingawier
(17 km from Franeker)
(17.1 km from Franeker)
(17.2 km from Franeker)
Leeuwarden
(17.2 km from Franeker)
Leeuwarden
(17.2 km from Franeker)
Volonté
Ysbrechtum
(17.4 km from Franeker)