B&B Finkum
97 Bed and Breakfasts in and around Finkum,
Pets allowed
Near Finkum
Leeuwarden
(9.5 km from Finkum)
(9.6 km from Finkum)
(9.7 km from Finkum)
(9.7 km from Finkum)
Boutique Hotel Bij De Pastorie
Reitsum
(9.9 km from Finkum)
(10.5 km from Finkum)
Leeuwarden
(10.8 km from Finkum)
B&B 1774
Blije
(11 km from Finkum)
(11.4 km from Finkum)
Accommodatie Claercamp
(11.9 km from Finkum)
(12 km from Finkum)
Herberg Het Rechthuis
(13 km from Finkum)
Huize Bloem
Firdgum
(13.3 km from Finkum)
De Oude Wagenmakerij
Holwerd
(13.8 km from Finkum)
Logement Nij Bonga
Holwerd
(13.9 km from Finkum)
Vakantiehuis Smoek
Holwerd
(14 km from Finkum)
Bed & Breakfast JoRiTo
Brantgum
(14.4 km from Finkum)
De Piet Paaltjenspastorie
Foudgum
(14.5 km from Finkum)
(14.6 km from Finkum)
(14.7 km from Finkum)
Piebengastate
Wjelsryp
(15.6 km from Finkum)
De Boskpleats
(16 km from Finkum)
Betterwird
Dokkum
(16.1 km from Finkum)
Mien B&B
Damwâld
(16.2 km from Finkum)