97 Bed and Breakfasts in and around De Wilgen,
Pets allowed
Near De Wilgen
BnB Het West
Donkerbroek
(15.5 km from De Wilgen)
(15.6 km from De Wilgen)
Auckemastate
Heerenveen
(15.7 km from De Wilgen)
B&B 't Mar
Heerenveen
(15.8 km from De Wilgen)
(15.8 km from De Wilgen)
Pension Op'e Koai
Jirnsum
(15.9 km from De Wilgen)
B&B Hûs Jens
Bontebok
(15.9 km from De Wilgen)
(16.1 km from De Wilgen)
Mauritiuskerk B&B Studio's
Jirnsum
(16.3 km from De Wilgen)
''Lyts mar Smûk''
Vegelinsoord
(16.4 km from De Wilgen)
De Oase
De Westereen
(16.7 km from De Wilgen)
(17 km from De Wilgen)
Doezumertocht
(17.3 km from De Wilgen)
Bed & Breakfast 'Het Huis'
Oranjewoud
(17.3 km from De Wilgen)
Leeuwarden
(17.4 km from De Wilgen)
Tusken Wad en Wâld
Kollumersweach
(17.7 km from De Wilgen)
(17.8 km from De Wilgen)
Noflik Haule
Haule
(18.1 km from De Wilgen)
(18.4 km from De Wilgen)
De Middelste Dam
Mildam
(18.5 km from De Wilgen)
(18.7 km from De Wilgen)
De Elegast
Oldeberkoop
(18.7 km from De Wilgen)
Leeuwarden
(18.7 km from De Wilgen)
(18.7 km from De Wilgen)