B&B Akkrum
96 Bed and Breakfasts nearby Akkrum,
Pets allowed
Near Akkrum
Op it hiem
Lippenhuizen
(17.2 km from Akkrum)
Leeuwarden
(17.3 km from Akkrum)
(17.4 km from Akkrum)
B&B Hûs Jens
Bontebok
(17.4 km from Akkrum)
(17.5 km from Akkrum)
Leeuwarden
(17.5 km from Akkrum)
De Boskpleats
(17.7 km from Akkrum)
Leeuwarden
(17.7 km from Akkrum)
Wetterwillefriesland
Wommels
(17.7 km from Akkrum)
Aan de Haven B&B
Woudsend
(17.9 km from Akkrum)
Mid83
Woudsend
(18 km from Akkrum)
Leeuwarden
(18.3 km from Akkrum)
(18.3 km from Akkrum)
(18.8 km from Akkrum)
Leeuwarden
(18.9 km from Akkrum)
B&B Singelstate
(19 km from Akkrum)
Joarum
Kûbaard
(19 km from Akkrum)
(19.1 km from Akkrum)
(19.1 km from Akkrum)
(19.2 km from Akkrum)
(19.3 km from Akkrum)
(19.3 km from Akkrum)
B&B by Jans
Delfstrahuizen
(19.4 km from Akkrum)
Karin's Bed and Breakfast
(19.6 km from Akkrum)