Gasterij de Kladde
- B&B
- 1 appartement
Gasterij de Kladde heeft in juli 2019 een Bed & Breakfast in de vorm van een luxe appartement geopend.
De b&b is gevestigd in buurtschap Kladde wat ligt op een unieke, mooie plek op de Brabantse Wal dicht bij Bergen op Zoom en bij de uitvalswegen naar Rotterdam, Breda & Antwerpen (allemaal te bereiken op een half uurtje rijden).
Fietsknooppunt 54 en wandelknooppunt 26 liggen bij de Gasterij voor de deur.
Het luxe appartement (2 verdiepingen) met 1 tot 4 slaapplaats(en), zithoek, terras, volledig ingerichte keuken, luxe badkamer met Finse sauna & extra toilet op de bovenverdieping heeft een eigen ingang, waardoor u volledige vrijheid heeft.
Koffie-en thee faciliteiten zijn aanwezig en gratis gebruik van douche artikelen.
Het gebruik van de sauna & badjassen zijn tegen een vergoeding apart bij te boeken
Naast de voorzieningen in het appartement is er ook een afgesloten ruimte waar u fietsen kunt stallen en eventueel opladen. Tarieven voor meerdaags verblijf vanaf 3 nachten op aanvraag.
Voorzieningen
Sauna (algemeen gebruik)
Terras (algemeen gebruik)
Tuin
Speelterrein
Spelletjes aanwezig
Keuken (algemeen gebruik)
Zitkamer
Niet roken in gehele B&B
Kies je verblijfsdata
Kies je verblijfsdata om beschikbaarheid en prijzen te zien
appartement voor je verblijf
Appartement
Appartement
- Inclusief ontbijt
- Privé badkamer
- Eigen keuken
- Eigen entree
- Gratis WiFi
- Bad
Voorwaarden
Inchecken
15:00 - 19:00
Uitchecken
Tot 10:30
Betaalmethodes op locatie
Contant
Betaling met bankpas (Maestro)
Creditcard
Kinderen & Extra bedden
Details over kinderen en extra bedden vind je bij de kamerinformatie.
Openbaar vervoer
3 km van de bushalte, 9 km van het treinstation
Contact met Gasterij de Kladde
Gasterij de Kladde
Kladde 12
4664TC Lepelstraat
Nederland
Je reserveringsaanvraag is vrijblijvend en pas definitief nadat deze door zowel jou als de eigenaar bevestigd is. Stel daarom gerust je aanvullende vragen in het reserveringsaanvraagformulier.