- B&B
- 1 appartement
Geschiedenis
In 1798 is dit arbeidershuisje op Hofmastraat nummer 5 gebouwd. Het lage voorste deel fungeerde als stal,waar het varken en de geit stonden. Het hogere achterste deel fungeerde als woonhuis.
In 2005 is de huidige eigenaar op het terrein komen wonen. Met veel geduld, liefde en toewijding heeft hij het huisje gerenoveerd tot de huidige staat. Voor de restauratie was er geen isolatie. Tijdens de restauratie heeft de eigenaar het huis van een goede isolatie en alle gemakken voorzien. Een prachtig resultaat!
Indeling
Op de begane grond vindt u een slaapkamer met een tweepersoonsbed. Direct daarnaast ligt de badkamer, met een toilet en een douche. Via de goeduitgeruste keuken komt u bij het leefgedeelte van het huisje. Er is een eettafel met vier stoelen en een zithoek met een bankje en stoelen gecreëerd. Het houtkacheltje en de platenspeler zorgen voor een rustieke sfeer en zullen u compleet tot rust laten komen. Op de vide is ruimte voor meerdere slaapplekken.
Voorzieningen
Parkeren (Gratis)
Gratis fietsen
Terras (algemeen gebruik)
Tuin
Speelterrein
BBQ-voorzieningen
Spelletjes aanwezig
Keuken (algemeen gebruik)
Kies je verblijfsdata
Kies je verblijfsdata om beschikbaarheid en prijzen te zien
appartement voor je verblijf
Kamer 1
Appartement
- Geen ontbijt
- Privé badkamer
- Geheel gelegen op begane grond
- Eigen keuken
- Eigen entree
- Gratis WiFi
Voorwaarden
Inchecken
14:30 - 22:00
Uitchecken
07:00 - 11:30
Betaalmethodes op locatie
Contant
Overboeking (IBAN)
Betaalverzoek
Overboeking (achteraf)
Kinderen & Extra bedden
Details over kinderen en extra bedden vind je bij de kamerinformatie.
Openbaar vervoer
200 m van de bushalte
Contact met Witte Huisje Oldehove
Witte Huisje Oldehove
Hofmastraat 7
9883RM Oldehove
Nederland
Je reserveringsaanvraag is vrijblijvend en pas definitief nadat deze door zowel jou als de eigenaar bevestigd is. Stel daarom gerust je aanvullende vragen in het reserveringsaanvraagformulier.